אחרי חודשים של מאבק מכוער בין הצדדים, בית המשפט פסק שג'יימי ספירס, אביה של בריטני ספירס, ימשיך לשמש כאפוטרופוס שלה. הכוכבת בת ה-37, שלפי הדיווחים ביקשה להסיר את אביה מהתפקיד, תמשיך להתנהל תחת השגחתו. בין היתר, ג'יימי ישאר האחראי לעניינים הבריאותיים והפיננסיים שלה.

השבוע בריטני העלתה לאינסטגרם סרטון בו היא מספרת על ההשראה שקיבלה מקריאת הספר "אסטרולוגיה בשביל הנשמה", אותו כתב יאן ספילר. בין היתר היא אמרה באותו קטע וידאו: "אני אוהבת חופש, אני אוהבת עצמאות, אני לא רוצה להיות מוחזקת".

View this post on Instagram

Reading in my garden today. Great book .... very insightful !!!! PS sorry the last sentence of the video is cut off lol Another PS - The name of the book is Astrology for the Soul

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

רבים ממעריציה של הכוכבת מאמינים שבדבריה היא מגיבה באופן מרומז לפסיקת בית המשפט. האמירה הזאת מתקשרת גם לתנועת "FreeBritney", שהוקמה על ידי מעריציה של הזמרת וקוראת לשחרר את אותה מכל שליטה שנעשית עליה ועל הקריירה שלה בחסות חוקי האפוטרופסות. אותם מעריצים מאמינים שבריטני כשירה לפעול על פי שיקוליה שלה ושגורמים שונים שמרוויחים ממנה כספים רבים, וביניהם אביה, מונעים ממנה לקבל חופש מלא.

ג'יימי קיבל את תפקיד המשמורת על בתו זמן קצר לאחר ההתמוטטות הנפשית שעברה לקראת סוף העשור הקודם. המתחים שנוצרו ביניהם וההידרדרות במצבו הבריאותי בשנה האחרונה הובילו את הזמרת לדרוש מבית המשפט לקחת מידיו את התפקיד.