בתחילת החודש דווח לראשונה על כניסתה של בריטני ספירס למוסד פסיכיאטרי, בעקבות התמודדות עם בעיות נפשיות. המהלך הזה של הכוכבת הגיע אחרי ההחמרה במצבו הבריאותי של אביה וביטול המופע החדש שלה בלאס וגאס, "Domination", שהיה אמור להיפתח בפברואר האחרון.

השבוע בריטני נצפתה בפעם הראשונה מחוץ למוסד בו היא מטופלת, כששוחררה לחופשה קצרה כדי לחגוג יחד עם בני משפחתה את חג הפסחא. למרות שמקורביה טוענים שמצבה משתפר ושבקרוב היא תסיים את הטיפול, התמונות החדשות של הזמרת, בהן היא מופיעה יחד עם בן זוגה מחוץ לאותו מוסד טיפולי, עוררו דאגה רבה בקרב מעריציה.

View this post on Instagram

This is very sad to see. Our princess with a sad face, a sad appearance and a light that is not the same as always . Be stronge #britney ,we really love you, i really love you . Please ... Go ahead! - - - #britneyspears #britneyjean #britneyarmy #princessofpop #popprincess #itsbritneybitch #britneybitch #barmy #barmyforever #queenofvegas #vegasney #love .

A post shared by britneyspears_FanPage (@barmy_latinospears) on

רבים מהגולשים שצפו בצילומים שהופצו ברשת טוענים שהטיפול הוביל להחמרה במצבה ושנראה שהתרופות שהיא לוקחת משפיעות עליה לרעה. חלק מהם אפילו מאמינים שהטיפול נעשה על בריטני בכפייה ושהיא מוחזקת שם בניגוד לרצונה. בין הטוקבקים שמעריציה העלו ביומיים האחרונים, אפשר למצוא משפטים כמו "בריטני נראית נורא", "זה כל כך עצוב", "מסכנה, היא שוב השתגעה", "רואים שהיא סובלת מבעיות נפשיות" ו"מה עשו לה שם? היא נראית כאילו סיממו אותה".