אנחנו מחכים כבר שש שנים, והנה זה קורה: ביונסה הכריזה באופן רשמי על האלבום הבא שלה, RENAISSANCE, שייצא ב-29.07. לצד שם האלבום צורף הכיתוב act 1, וניתן לשער שמדובר באלבום שיגיע בחלקים, כשהחלק הראשון כולל 16 שירים.

עוד לפני שהאלבום יוצא, ביונסה מציעה מארז מיוחד שכולל דיסק (כן, פיזית דיסק), חולצה, אלבום תמונות ופוסטר שעולה כ-140 שקל. לפני שאתם שואלים: יש משלוחים לישראל כשהמחיר כולל משלוח עומד על 273 שקל.

הרמזים לאלבום הסולו השביעי של ביונסה הגיעו כבר בשבוע שעבר. תחילה היא מחקה את כל תמונות הפרופיל בחשבונות הסושיאל ופרסמה מסרים מוזרים באתר שלה כמו - B7 (הרי מדובר באלבום השביעי שלה) והמעריצים היו בטוחים שגם כך ייקרא הפרויקט. לאחר מכן הוסיפה: "שברנו את האינטרנט, שוב".

רק אתמול סיפרנו לכם שמקורבים אליה טוענים ש"האלבום הבא שלה כבר מוכן" ויתלווה אליו גם מסע הופעות אינטימי בבריטניה, שיכלול הופעות קטנות מבדרך כלל וכן גם מופעים בהפתעה. רק שלא ידענו עד כמה מהר זה יגיע. לפי אותם מקורבים, ביונסה השקיעה את השנתיים האחרונות בעבודה על מוזיקה חדשה. היא "נואשת להיות עם המעריצים שלה ולהופיע", סיפרו וכעת נראה שהיא קרובה להגשים את החלום.

אלבום הסולו האחרון של ביונסה, LEMONADE יצא ב-2016 איתו גם יצאה לטור. לאחר מכן יצא גם האלבום עם ג'יי זי, וכן גם שיתופי פעולה בולטים כמו הגרסה המשותפת שלה ל-Perfect עם אד שירן, הרמיקס המשותף ללהיט Savage עם מייגן די סטליון  וגם האלבום ששימש כפסקול לעיבוד המחודש של "מלך האריות", אבל אין ספק שאלבום הסולו השביעי שלה בלבד, מרגש את המעריצים יותר מכל דבר אחר שעשתה מאז האלבום האחרון.