הקאמבק של ביונסה קורה באמת? בתחילת השבוע קווין בי הטריפה את המעריצים כשמחקה את כל תמונות הפרופיל שלה וגרמה לשטף של תיאוריות ברשתות. עכשיו, מקורבים לזמרת מצהירים: האלבום השביעי מוכן והיא עובדת על סדרת הופעות סודיות בבריטניה.

לפי אותו מקורב שדיבר עם הסאן הבריטי, "ביונסה סיימה לעבוד על האלבום השביעי שלה, שיהיה אחר לגמרי מכל מה שהיא עשתה עד כה. היא כתבה את רוב השירים במהלך תקופת הקורונה, כשהייתה נואשת להיות עם המעריצים שלה ולהופיע". הוא מוסיף שהפרויקט הבא יהיה מאוד שיתופי, כזה שהמעריצים יהיו מאוד מעורבים בו כי "היא מאוד רוצה להיות בתקשורת עם המעריצים שלה".

הוא ממשיך: "הפרויקט יתמקד יותר במה שקורה מעבר לטור. יהיו הופעות אינטימיות יותר, ומופעים בהפתעה. ביונסה מתכננת להשקיע הרבה יותר זמן בהופעות וקידום בבריטניה, אז המעריצים הבריטים יכולים להתכונן. אנשים בצוות שלה מחפשים כבר מקומות ספציפיים בהם תוכל להופיע, ואחרי כל אלה יגיע כבר סיבוב הופעות אחד ענק". 

אם החזרה לבמות תקרה כמו שמתוכננת, זה הולך להיות סיבוב ההופעות הראשון של ביונסה מאז 2016, כשיצאה עם The Formation World Tour. בזמנו, כזכור, ישראל הייתה כלולה בין תאריכי ההופעות באתר הרשמי שלה, אבל זה ירד תוך חצי שעה והיא כמובן עדיין לא הופיעה מול הישראלים. 

שנתיים לאחר מכן היא הספיקה לצאת לסיבוב קצר יותר עם ג'יי זי והופיעה ברחבי בריטניה באנגליה, סקוטלנד וווילס, והוציאה אלבום ששימש כפסקול לסרט לייב אקשן של "מלך האריות". אלבום הסולו האחרון שלה LEMONADE יצא כבר לפני שש שנים, ככה שהשיגעון והציפייה לחזרתה של קווין בי ברור לחלוטין.