ההמתנה לאלבום הקאמבק של ריהאנה, אותו היא הבטיחה לשחרר בשנה שעברה, הצליחה לשבור רבים ממעריציה. מאז הפריצה שלה ב-2005, הכוכבת הקפידה להוציא אלבום בכל שנה, אולם ב-7 השנים האחרונות היא הוציאה רק אלבום אחד ("Anti"), ובחרה להתמקד במותג האופנה והיופי המצליח שלה במקום בקריירת השירה.

בראיון שהעניקה לאחרונה למגזין ווג הבריטי, רירי הסבירה מדוע היא מתעכבת עם השקת הפרויקט המוזיקלי הגדול, וכפי שזה נראה, מדובר באלבום הכי מורכב שלה. הזמרת סיפרה שבניגוד ל-8 האלבומים שהוציאה עד כה, היא לא מתכוונת לעבוד עם החדש לפי הפורמטים המוכרים בתעשיית המוזיקה.

רבים מפרשים את דבריה בראיון לצורת ההגשה המקובלת עבור אלבומים מוזיקליים, בין 10 ל-15 שירים, לרוב מאותו הז'אנר. אחרים מאמינים שהיא מתכוונת לאופן הקידום של האלבום: שחרור של סינגל או שניים לרדיו לפני צאת האלבום השלם.

View this post on Instagram

@BadGalRiri stars on the second of two special covers for the May 2020 issue – debuting the first durag on a cover of #BritishVogue. From sparking a beauty revolution with her billion-dollar @FentyBeauty empire to orchestrating industry-defining, inclusive catwalks, Rihanna shows no signs of stopping. Read the full interview with @AfuaHirsch – where they discuss music, fashion and how many children she sees herself having over red wine – at the link in bio now. #Rihanna wears a jacket by @MaisonMargiela Artisanal by @JGalliano, a @SavageXFenty lace body, a @StephenJonesMillinery durag and necklaces by @ChromeHeartsOfficial and @LauraCJewelry. Photographed by @StevenKleinStudio and styled by @Edward_Enninful, with hair by @YusefHairNYC and @NaphiisBeautifulHair, make-up by @IsamayaFfrench using @FentyBeauty and nails by @RedHotNails. With thanks to @JillDemling.

A post shared by British Vogue (@britishvogue) on

בין היתר ריהאנה אמרה בראיון: "אני לא רוצה שלאלבום שלי יהיה נושא. אין חוקים ואין פורמט מסוים, רק מוזיקה טובה. אני מרגישה שאין לי יותר מחסומים. עשיתי הכל - עשיתי את כל הלהיטים וניסיתי את כל הסגנונות. עכשיו אני יכולה לעשות מה שמתחשק לי".

בהמשך הזמרת חשפה שהשמועות סביב האלבום, לפיהן חלק גדול משירי האלבום החדש שלה יהיו שירי רגאיי, נכונות. על מועד יציאתו היא הוסיפה: "אני לא יכולה להגיד מתי אשחרר אותו, אבל אני עובדת על המוזיקה מאוד קשה עכשיו".