בארבע השנים שעברו מאז שהוציאה את אלבומה האחרון ("Anti"), ריהאנה הקפידה לשתף את מיליוני המעריצים שלה בעדכונים סביב הפרויקט המוזיקלי הבא שלה. אתמול היא עשתה זאת פעם נוספת עם רמז עבה במיוחד לכך שהעבודות על האלבום החדש הסתיימו.

בקטע הווידאו שהעלתה לרשת ניתן לצפות בכלב שמקפץ לצלילי מוזיקה. לאותו פוסט היא הוסיפה את הכיתוב "אני מאזינה לאלבום התשיעי שלי לבדי ומסרבת לשחרר אותו". דבריה של הזמרת גררו תגובות זועמות מצד מעריציה, שדורשים ממנה לפתוח את הקאמבק המוזיקלי. בין התגובות שהציפו את הפוסט, ניתן למצוא משפטים כמו "למה את משחקת בנו?", "את אכזרית", "אני שונא אותך, זה כבר לא מצחיק" ו"אני חוסם אותך על התנהגות ילדותית".

View this post on Instagram

update: me listening to R9 by myself and refusing to release it

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

 בשלוש השנים האחרונות ריהאנה לקחה צעד אחורה מהקריירה המוזיקלית המצליחה שלה ובחרה להתמקד במותג האופנה והיופי שפיתחה. המותג הפך להצלחה מסחררת והניב רווחים שמוערכים בכמה מאות מיליוני דולרים. כדי לשמור על מקומה בעולם המוזיקה עד לקאמבק, רירי שחררה מספר שיתופי פעולה מצליחים עם אמנים אחרים כמו קלווין האריס ("This Is What You Came For"), דיג'יי קאלד ("Wild Thoughts") וקנדריק לאמאר ("Loyalty"). בחודשים האחרונים דווח כי האלבום החדש צפוי לצאת בתחילת השנה הקרובה.