עברו שלוש שנים מאז שריהאנה הוציאה את אלבומה האחרון, "Anti", ומאז היא בחרה להתמקד במותג האופנה והיופי שפיתחה. לפי הדיווחים של המגזינים השונים, שהציפו את הרשת בחודשים האחרונים, הכוכבת הייתה אמורה לסיים את העבודות על אלבום הקאמבק לקראת סוף השנה ואפילו לשחרר שיר חדש, אבל לפי הפוסט ששיתפה אמש נראה שהמציאות שונה.

בעקבות הלחץ הרב שמופעל עליה מצד מעריציה בשבועות האחרונים, ריהאנה העלתה תמונה שלה בה היא לא נראית כל כך שמחה. לאותו פוסט היא הוסיפה את הכיתוב: "לכל החברים/בני המשפחה/הקולגות שלי, שטרם קיבלו ממני מענה במהלך החודשים האחרונים, בבקשה סילחו לי. השנה הזאת הייתה עמוסה במיוחד ואני עובדת על הדבר הזה שנקרא איזון".

View this post on Instagram

to all my friends/family/coworkers who I have yet to get back to in the past months...please forgive me. this year has been quite an overwhelming one, and I’m working on that ish called Balance. brb.

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

לאחד המעריצים ששאל אותה בתגובות לגבי האלבום החדש, ריהאנה השיבה: "אני לא צריכה את השליליות הזאת בחיי!". למרות שנראה שרירי לא מתכוונת להוציא מוזיקה חדשה בזמן הקרוב, במהלך השנה האחרונה היא סיפרה למעריצים על ההתקדמות בעבודות על האלבום והודיעה שחלק ממנו כבר הוקלט.