ביונסה שחררה הבוקר את BREAK MY SOUL, השיר הראשון מתוך RENAISSANCE, אלבום הסולו השביעי שלה. כפי שהמקורבים שלה חשפו לפני כשבוע, הפעם היא הלכה על דאנס ואם זה לא מספיק אז היא סימפלה את Show Me Love, להיט הדאנס מהניינטיז של רובין אס.

ביונסה עוסקת בשיר החדש ברצון לחופש, חיפוש אחר מוטיבציה חדשה ועידן חדש אחרי שנתיים של קורונה שמוזכרת גם היא בשיר במשפטים כמו "כל העולם עם קפוצ'ון ומסכה בחוץ, למקרה ששכחתם איך מתנהגים בחוץ".בנוסף לסמפול של רובין אס, ביונסה משלבת שורות כמו "שחרר את הכעס, שחרר את המחשבה" מהשיר Explode של ביג פרידה, מחלוצות ז'אנר הבאונס מניו אורלינס.

כזכור, לפני פחות משבוע קווין בי הכריזה ש-RENAISSANCE ייצא ב-29.07. הפרויקט המסקרן של קווין בי הוא הראשון שלה מאז LEMONEAD שיצא ב-2016. לפי מקורבים לביונסה, והשיר החדש, כמובן, האלבום החדש יהיה מלא בשירי דאנס וקאנטרי.

לפי הדיווחים היא אמורה לצאת עם האלבום החדש לטור אינטימי יחסית באולמות קטנים משמעותית. החלטה שנבעה כתוצאה מתקופת מגיפת הקורונה, שבה ביונסה כתבה את רוב השירים "כשהייתה נואשת להיות עם המעריצים שלה ולהופיע". בנוסף, לאלבום צפוי חלק שני כשהחלק הראשון כולל 16 שירים.