הראפרית מייגן די סטליון נמצאת עכשיו בעיצומו של סיבוב הופעות עולמי מצליח, אבל גם ניצבת מול שמועות קשות שמקשות עליה לשמוח. בהופעה בטמפה, פלורידה ביום שבת האחרון, התכוננה מייגן לבצע את שירה Cobra, אבל הוצפה ברגש ונחנקה מדמעות. גם כשאזרה את הכוחות הנפשיים להתחיל את השיר מצאה עצמה מתקשה לעמוד בקצב של המילים וכיסתה את פניה במטרה להפסיק לבכות.

הסיבה למשבר, על פי החשד, היא סרטון AI מזויף שהופץ ומציג את הראפרית בעיצומו של אקט מיני. מוקדם יותר ביום ההופעה כתבה הראפרית מיוסטון לאחר שהסרטון הופץ: "זה ממש חולה כמה רחוק אתם הולכים כשאתם רואים אותי מנצחת. אתם הולכים רחוק מדי, החרא הזה מזויף. רק שתדעו שזה היום האחרון שבו התעסקתם איתי ואני מתכוונת לזה".

לא ברור למי בדיוק פונה מייגן בדבריה, אבל עם השנים האחרונות הראפרית בת ה-29 צברה לעצמה מספר אויבים ויריבים. לפני כ-10 חודשים נכנס בן זוגה לשעבר, הראפר טורי ליינז, לכלא. מייגן העידה בבית המשפט כי ליינז ירה בה ברגלה במהלך סכסוך בין השניים, והכוכב המורשע ירצה עונש מאסר של 10 שנים.

בנוסף לדרמה המשפטית, בחודשים האחרונים התחיל סכסוך אכזרי בין מייגן די סטליון לבין חברתה לשעבר שהפכה לאויבתה המרה, ניקי מינאז'. השתיים שיתפו פעולה בעבר בשיר Hot Girl Summer, אבל עם השנים התרחקו וירו עקיצות אחת כלפי השנייה בשירים, עד שמייגן הטילה פצצה. בשיר Hiss ששחררה מייגן די סטליון בחודש ינואר האחרון, רמזה הראפרית למעורבותו של בעלה של ניקי מינאז' באונס.

בתגובה, ניקי מינאז' שחררה שיר תשובה מבולבל ואגרסיבי שאמנם זכה להשמעות רבות מצד מעריציה השרופים (ה"בארבז") אך לא הפך ללהיט של ממש. מאז הפנה עולם הראפ את תשומת לבו לסכסוך של שני כוכבי ענק אחרים, קנדריק לאמאר ודרייק - אבל האיבה בין שתי הכוכבות נותרה כשהייתה.