שורה אחת בשיר החדש של מייגן די סטליון לא מפסיקה לעורר סערה. השיר החדש של מייגן, Hiss, נועד כדי לסגור חשבון עם כמה יריבים ו"אויבים" של הראפרית האמריקאית בתעשיית המוזיקה: האקס המתעלל טורי ליינז, הראפר דרייק, וניקי מינאז', שהגיבה בצורה חריפה וגסה. כעת אדם נוסף מצטרף לסערה - מכיוון אחר לגמרי.

השורה המדוברת בשיר Hiss היא, בתרגום לעברית: "הכלבות האלה לא מפחדות ממייגן, הן רק מפחדות מ'חוק מייגן'". חוק מייגן הוא החוק שמסדיר את הרישום וההזדהות בציבור של עברייני מין בארה"ב. הוא קרוי על שם מייגן קנקה, ילדה מניו ג'רזי שנאנסה ונרצחה על ידי עבריין מין שהיה שכן של הוריה. כעת מדווחים ב-TMZ כי אביה של מייגן כועס על השימוש בשם של בתו בשיר של הראפרית האמריקאית.

בשיחה עם TMZ סיפר אביה של מייגן קנקה, ריצ'רד: "להכניס את השם של הבת המתה שלי לשיר מלא בקללות זה חוסר כבוד נורא". עוד הוסיף כי למרות העובדה שמייגן די סטליון מעלה מודעות לחוק האמריקאי החשוב, הדבר לא משנה את תחושותיו. "להשתמש בשם של הבת שלי באופן כזה גרפי זה פוגע מאוד בכאב שהבת שלי והמשפחה שלי חשו", אמר לאתר הרכילות, וציין כי לא שמע את השיר אך קרא את המילים.

בינתיים, גם הראפרית ניקי מינאז' ממשיכה להביע את זעמה על מייגן די סטליון ועל השיר. כזכור, השורה על "חוק מייגן" מוכוונת, ככל הנראה, אל מינאז' - שבעלה הוא עבריין מין רשום לאחר שתקף מינית את בת זוגו כשהיה בן 16. בנוסף, גם אחיה של ניקי מינאז' הוא עבריין מין מורשע. השיר החדש שהוציאה מינאז', Big Foot, מכוון נגד מייגן די סטליון - צוחק על הגובה שלה, מאשים אותה בכך ששכבה עם מפיקים וראפרים כדי לקדם את הקריירה שלה ומזכיר שוב ושוב את אמה של מייגן די סטליון, שהלכה לעולמה לפני מספר שנים.