שתיים מכוכבות הראפ הגדולות בארה"ב - ראש בראש: מייגן די סטליון תקפה את ניקי מינאז' בשיר חדש - וניקי לא נמנעה מלהגיב בחריפות, עם מעריצים רבים שטוענים כי היא חצתה את הגבול. הכל התחיל כשמייגן הוציאה ביום שישי האחרון שיר חדש בשם Hiss. בשיר היא תוקפת שורה של מוזיקאים שהתייצבו נגדה, ביניהם טורי ליינז, בן זוגה לשעבר שירה בה, דרייק, וגם האקס הטרי - אבל זו המתקפה שלה נגד ניקי מינאז' שקיבלה את מירב תשומת לב, בגלל התגובה של מינאז'.

בשירה של מייגן היא לא מזכירה את שמה של מינאז' ספציפית, אבל כולם הבינו אילו שורות בשיר מכוונות אליה: "הביצ'ז האלה לא מפחדות ממייגן, הן מפחדות מהחוק של מייגן", היא קובעת בשיר החדש. "חוק מייגן" (Megan's Law) הוא חוק אמריקאי שנועד לפקח על עברייני מין לאחר שחרורם בחזרה לחברה, על ידי רישום מסודר שלהם ואספקת אזהרה לציבור שגר בקרבת מקום אליהם.

בעלה של ניקי מינאז', קנת' פטי, הורשע כעבריין מין לאחר שתקף מינית את בת זוגו כשהיו בני 16. ב-2020 הסתבך בשנית לאחר שלא נרשם כעבריין מין כשעבר עם מינאז' לקליפורניה. בנוסף, אחיה של ניקי מינאז', ג'לאני מראג', הורשע באונס בתו החורגת בת ה-11. בקיצור - למעריצים היה ברור מיד כי השורה הזו כוונה למינאז' ולקרוביה.

אם למישהו היה ספק שהשורה מכוונת למינאז', גם מינאז' עצמה התייחסה לשיר של מייגן, ולא באופן ידידותי ומקבל. בשידור חי עם מעריצים התייחסה ניקי לשיר החדש של מייגן והכריזה: "את צריכה לקרוא לאמא המתה שלך ולהתנצל, זה דוחה". אמה של מייגן די סטליון הלכה לעולמה ב-2019 לאחר מאבק בסרטן המוח, ולמרות שמייגן תקפה את מינאז' בחריפות בשירה, רבים חשו שהתגובה של ניקי הייתה מוגזמת ועברה את גבול הטעם הטוב - אבל היא רק התחילה.

בשידור חי נוסף חשפה מינאז' שיר שהקליטה שנועד להשפיל את מייגן בחזרה, ששמו Big Foot. שמו של השיר נועד כנראה ללעוג למייגן על גודלה וגובהה, ועל העובדה שנורתה ברגלה על ידי הראפר טורי ליינז. "באד ביץ', היא בגובה שני מטר, אני קוראת לה ביגפוט", אומרת מינאז' בקטע קצר מהשיר אותו השמיעה בינתיים, בטרם השיר המלא ייצא.