ב-2020 השתנו חייה של הראפרית מייגן די סטליון לנצח: בעת שהיא ובן זוגה דאז, המוזיקאי טורי ליינז, יצאו ממסיבה, הראפר כיוון לעברה אקדח, ירה בה, ופגע ברגלה. היא נפלה לרגליה וזחלה על הרצפה, וליינז צעק "תרקדי, כלבה, תרקדי" בעת שירה בה. ב-3 השנים שעברו מאז נמצא ליינז בעיצומו של הליך משפטי, וכעת שלחה די סטליון הצהרה לבית המשפט אודות התקרית וההשלכות שלה. היום (רביעי) הוקרא גזר דינו - 10 שנות מאסר.

ההצהרה של די סטליון הוקראה בבית המשפט אתמול (שני). הראפרית לא הגיעה לבית המשפט בעצמה, כיוון שלטענתה היא אינה מסוגלת לשהות באותו חדר עם האיש שירה בה."מאז שנוריתי ברשעות על ידי הנאשם, לא חוויתי יום אחד של שלווה", היא אמרה. "לאט אבל בטוח, אני מחלימה וחוזרת לעצמי, אבל לעולם לא אחזור להיות כפי שהייתי... חוויתי התעללות וטרור, ונכנסתי בסחרור למקום זועם ואפל", אמרה, כשליינז הכחיש את טענותיה בפומבי ולעג לה. "הפשע שלו מצדיק את מלוא משקלו של החוק", סיכמה.

עורכי הדין של התביעה דרשו עונש של 13 שנות מאסר עבור ליינז, וכאמור - קיבלו 10. ליינז נמצא במעצר מאז חודש דצמבר האחרון, אז נמצא אשם. מנגד, בין התומכים בליינז נמצאת הראפרית איגי אזליה, ששלחה מכתב ובו ביקשה מבית המשפט לתת לליינז עונש ש"ישנה את חייו, לא יהרוס אותם". העידו במשפט גם אביו של ליינז, שטען שבנו סבל מטראומה בעקבות מות אמו כשהיה רק בן 11, וכן איש דת בכלא שסיפר שליינז מוביל קבוצת תפילה יומית בבית הסוהר. עורכי הדין של ליינז מטעם ההגנה דרשו לא לתת לו עונש מאסר בפועל, אלא רק מאסר על תנאי ותכנית גמילה מסמים.