מייגן די סטליון הטרידה מינית? כך טוען גבר שעבד עבורה בתור צלם, אמיליו גרסיה, בתביעה שהגיש נגד הראפרית המצליחה. גרסיה בן ה-23 טוען כי הוא "נלכד" במכונית נוסעת עם מייגן די סטליון ועוד 3 נשים, ושהראפרית קיימה יחסי מין עם אחת הנשים מולו. התקרית קרתה לדבריו ביוני 2022 באיביזה, ספרד, ואחריה אמרה לו מייגן: "בחיים אל תספר מה ראית כאן".

בראיון ל-NBC סיפר הצלם התובע: "הרגשתי לא בנוח, קפאתי, הייתי בהלם. והחוצפה לעשות את זה מולי". עוד הוסיף גרסיה בתביעה כי במהלך התקופה בה עבד עבור המוזיקאית, היא "יצרה סביב עבודה רעילה", לעגה לו בשל המשקל שלו, קראה לו "כלבה שמנה", ואמרה לו: "תירק את האוכל שלך, אתה לא צריך לאכול". "הרגשתי מושפל, שמישהי שמדברת על תדמית גוף חיובית תגיד לי דברים כאלה".

בנוסף, גרסיה תובע את מייגן די סטליון על כך שלא אפשרה לו לעבוד עם לקוחות אחרים מלבדה, ועל כך שלא קיבל כסף עבור שעות נוספות ותנאי עבודה בסיסיים אחרים. סכום התביעה לא נחשף - אך על פי דיווחים מדובר בסכום בן 6 ספרות.

עורך הדין של מייגן די סטליון הגיב לדברים והכחיש מכל וכל. "זו תביעה שנועדה עבור רווח כספי, אף תביעה על הטרדה מינית לא הוגשה", אמר עורך הדין אלכס ספירו, "אנחנו נילחם על כך בבית המשפט".

בשנתיים האחרונות עמדה מייגן די סטליון במרכזו של מקרה משפטי אחר, בו הייתה הקורבן: טורי ליינז, הראפר ובן זוגה לשעבר, ירה ברגלה של המוזיקאית לאחר ריב מחוץ למסיבה - ואחר כך הכחיש שעשה זאת. מייגן העידה נגדו במשפט, והוא מרצה כעת עונש מאסר של 10 שנים.