ב-2020 ירה טורי ליינז בבת זוגו דאז, הראפרית מייגן די סטליון. בחודש אוגוסט האחרון הוא קיבל עונש של 10 שנות מאסר על תקיפה בנשק חם. עכשיו, מספר שבועות אחרי שנכנס לכלא לראשונה, הוא פנה למעריצים בהודעה מהכלא בחשבון האינסטגרם שלו.

"אני מדבר אליכם לייב מהכלא עכשיו, אני שמח שיצאתי מהחרא הזה בבית הכלא המחוזי. הם שנאו אותי", אמר ליינז בפתח דבריו. "שמו אותי בבידוד של 24 שעות. תא בחצי גודל, לבד. בלי חלונות, בלי מראות. לא ראיתי את עצמי שנה", סיפר. עם זאת, נשמע שהוא, משום מה, במצב רוח מרומם: "תמיד שמרתי על ראש מורם, ואני במצב רוח טוב. הדרייב והאמביציה שלי גדלים כל יום, אני גאה בכמה תמכתם בי. זו תקופה מפחידה, אבל אל תפחדו. הם לא מפחידים אותי בכלל. אני יותר מוכן מאי פעם", סיפר. התירוץ הרשמי להקלטה הייתה ההשקה של מהדורה מיוחדת לאלבומו של ליינז מ-2021, Alone at Prom.

View this post on Instagram

A post shared by FARGO’S CRAZY LIFE (@torylanez)

בניגוד לנימה האופטימית של דבריו של טורי ליינז, ב"פייג' סיקס" דיווחו במהלך סוף השבוע האחרון כי ליינז "חושש לחייו ולבטחונו האישי בכלא". עוד נכתב בדיווח כי "הוא מרגיש שהוא מטרה מיידית וישירה לפגיעה בגלל הסטטוס שלו כסלבריטי" - כך לפי מקור שסיפר זאת לאתר הרכילות.