אין תמונה
"כמו שמרגיש הלב". הראל מויאל

הראל מויאל מוציא את אלבומו הרביעי "כמו שמרגיש הלב", כשהוא עצמו אחראי למרבית הטקסטים, הלחנים והעיבודים. בהפקה המוזיקלית הסתייע מויאל בתמיר קליסקי, אהרון קמיגרוב ודורון פלסקוב.

"כמו שמרגיש הלב" כולל 11 שירים, שהבסיס שלהם הוא עדיין רוק ופולק אקוסטיים, בשילוב אלמנטים אתניים, יווניים ואלקטרוניים בחלק מהשירים. הוא כולל בין היתר דואט עם הזמרת היווניה גליקריה ללהיט "לבדי".

מהאלבום יצאו ארבעה סינגלים: "סמי", "שבת בחלון" - שיר משפחתי בסגנון מוזיקת עולם אוריינטאלית, שאף זכה לקליפ מקסים, "מה עובר בלב שלך" ו"אל תאחר לבוא" שהצליחו ברדיו. השיר האחרון, למשל, זכה לאריזה אלקטרונית-אמביינטית שמזכירה את "Ray Of Light" של מדונה ו"If I Ever Lose My Faith In You" של סטינג, ותזכורת מה"למבדה" בפזמון, משהו ששונה מאוד מהרוק האקוסטי אותו התרגלנו לקבל ממויאל. כמו כן

בראיון מיוחד ל-mako אמר הראל מויאל: "באלבום הקודם הגעתי לנקודת משבר, אבל היום אני כבר מרגיש בסדר, בתקופה של עשייה טובה, פוריה ושמחה. אני מבלה הרבה שעות באולפן ואני מאוד אוהב, בקרוב גם יהיה סיבוב הופעות חדש".

מתוך האלבום החדש חושף כעת הראל מויאל שלושה שירים חדשים בהשמעה מיוחדת: "אחד שתאהבי", "יש לי אותך" וגרסת כיסוי בהופעה לשירה הקלאסי של נתנאלה "ספינת הזכרונות".

"אחד שתאהבי"
מילים ולחן: הראל מויאל
"עננים כבר כיסו בגופם את השמש, מול נופים אדירים וצדפות על החול הלבן, צעדים על החוף של ילדה ממהרת, מעלים זיכרונות מהילד שבי שאבד / כאן הכל עומד מחכה שתחזרי, גשם שוב יורד כזה אחד שתאהבי, כמה עוד נשאר לנו ללכת, כאן הכל נגמר כשאת הולכת / נגן עוד שיר אהוב כך הרוח לוחשת, על גיטרה סדוקה עם צלילים אפורים מאבק, קרן אור ארורה שאותי מסנוורת, מסתירה לי לראות בדמיון את החיוך שלך / כאן הכל עומד מחכה שתחזרי, גשם שוב יורד כזה אחד שתאהבי, כמה עוד נשאר לנו ללכת, כאן הכל נגמר כשאת הולכת / הכל עצר גם השלכת".

"יש לי אותך"
מילים ולחן: הראל מויאל
"שום דבר כבר לא יפריד בנינו, לא סופה לא ים גדול גם לא מדבר, כל החלומות שבנינו ,מתגשמים לרגע מול עיניי / יש לי אותך רגע לשכוח מהחיים שלא השאירו בי סיכוי מולם, יש לך אותי ואת יודעת שאשמור עלייך טוב יותר מכל צבא, אז בואי נדבר על אהבה , בואי נדבר על אהבה / שום דבר כבר לא יפחיד אותנו לא שתיקה לא שיגעון גם לא הפחד בוודאי, כל החלומות שבנינו ,מתגשמים לרגע מול עיניי / יש לי אותך רגע לשכוח מהחיים שלא השאירו בי סיכוי מולם, יש לך אותי ואת יודעת שאשמור עלייך טוב יותר מכל צבא, אז בואי נדבר על אהבה , בואי נדבר על אהבה".

"ספינת זיכרונות"
מילים ולחן: נתנאלה
"ניע ניע הספינה קרובה , דרך זיכרונות שטה ועולה, יש מי שהולך ולא יחזור ,יש הנודדים מחושך לאור, דרך המלך היא על פי התהום, משביליה באתי הלום , בסופו של יום / את עדיין זוכרת את שביליי הכפר, עננים כיסו על דרך טרם שעזבת, ומשחר עוברת על פני העולם, ממתינה לא ממהרת מחכה שנה / הכמהים לשמש הרחוקה , אט ישובו אט מאיי עולם,  שטו נדדו מאין לאן, ובדימיונם הפליגו לכאן, בנמל היעד עוד יביטו בוהים, בלילות באים בימים לנו מחכים / את עדיין זוכרת את שביליי הכפר, עננים כיסו על דרך טרם שעזבת, ומשחר עוברת על פני העולם, ממתינה לא ממהרת מחכה שנה".

שירים נוספים באלבום