שנת 2021 עוד רגע מסתיימת בשעה טובה ואתם יודעים כבר מה זה אומר, נכון? הגיע הזמן לנבואות הזעם של באבא ונגה! כמדי שנה, ימים ספורים לקראת ערב השנה החדשה, כלי התקשורת במזרח אירופה מפרסמים שלל "נבואות" מפיה של מי שהוגדרה בזמנה בתור "הנוסטרדמוס של הבלקן" – והשנה הנוכחית לא שונה מקודמותיה.

אם כן, מה צופנת לנו השנה החדשה אתם שואלים? בקצרה, ניסים ואסונות. על פי הפרסומים בכלי התקשורת ברוסיה, מי שפיצחו הפעם את הנבואות המסתוריות של המיסטיקנית שהלכה לעולמה לפני 25 שנה הם לא פחות מאשר "מדענים בולגריים", זאת בניגוד לשנים שעברו בהן המאמינים האדוקים שלה היו אלו שפרסמו את התחזיות שלה. לטענת אותם מדענים בולגרים, שזהותם אינה ידועה, הנבואות לשנה הבאה של מגדת העתידות העיוורת מתייחסות בעיקרן למישורים סביבתיים, פוליטיים וגם קצת מדעיים. אז בואו נתחיל:

View this post on Instagram

A post shared by Dünya Haber sayfası (@d.h.ajans236)

ראשית כל, לדבריהם באבא ונגה מציינת ש-2022 תהיה שנת הטיגריס והיא תביא איתה שפל חסר תקדים ביחסים הדיפלומטיים בין ארה"ב ורוסיה. "היחסים בין המעצמות יסתבכו עד כדי קרע טוטאלי בין האומות", ציינו המדענים. "היחסים ישוקמו אך ורק בתום השנה הבאה".

עוד צוין בניתוח של דבריה כי מחלה חדשה וקטלנית תתגלה בסיביר והיא עלולה לסכן את אזרחי כל העולם. "מקור המחלה היא אדמת הפרמפרוסט", טענו המדענים. "היא נותרה רדומה בקור העז של סיביר, אך תתעורר ותתפשט בין בני האדם בגלל שינויי האקלים" – והמחלה המסתורית היא כמובן לא הצרה היחידה שתיווצר מההתחממות הגלובלית בשנה הקרובה.

באבא ונגה חזתה גם בצורת קשה שתגרום למחסור רציני של מי שתיה בערים ברחבי העולם. כמו כן, תושבי הודו צפויים להתמודד עם רעב קיצוני ב-2022, זאת כתוצאה מהחום הגבוה שצפוי להימדד בתת היבשת. מנגד, נטען גם שיש כמה חדשות טובות בפיה של המיסטיקנית העיוורת.

במישור המדעי צוין כי ונגה חזתה פריצת דרך סנסציונית בתחום המחקר של מחלת הסרטן. למעשה, על פי הניתוח של אותם מדענים מסתוריים, מגדת העתידות צפתה שכבר בשנה הבא רופאים יצליחו למצוא תרופה למחלה הקטלנית.

מעבר לחידושים בתחום המדעי/רפואי, באבא ונגה חזתה שלא תפרוץ מלחמת עולם שלישית, אך שהמתיחות בין המעצמות תהיה גבוהה ותורגש היטב ברחבי העולם.


באבא ונגה היא בין המיסטיקנים המפורסמים ביותר שידע העולם בעשרות השנים האחרונות. נולדה בשנת 1911 בסטרוּמיקה, מקדוניה של ימינו, היא התעוורה בגיל צעיר ופיתחה את הכישרון היוצא דופן שלה זמן קצר לאחר מכן. בשנת 1996, היא הלכה לעולמה בגיל 85 בעקבות סיבוכים של סרטן השד – אבל לא לפני שחזתה, לכאורה, שלל של אירועים היסטוריים לשנים הבאות, כולל מותו של סטאלין, פיגוע התאומים, אסון הכור הגרעיני בפוקושימה, הברקזיט, עלייתו של דאע"ש ועוד.

מאמינים אדוקים של המיסטיקנית מאמינים כי היא צודקת ב-80% מהנבואות שלה, אף על פי שסקירה קצרה בנבואות שלה מהשנים האחרונות מצביעות על כך שהמספרים הללו נמוכים הרבה יותר. לצורך העניין, היא חזתה שבשנת 2019 פוטין ישרוד ניסיון התנקשות בחייו – מה שלא קרה, ככל הידוע. בשנת 2020, היא חזתה רעש גדול במזרח הרחוק שיוביל למותם של מאות אנשים – גם זה לא קרה. בשנת 2021, היא חזתה שכדור הארץ יוסט, לא פחות ולא יותר, ממסלולו במערכת השמש – קרה? לא קרה. בקיצור, אתם מוזמנים לקחת אותה, את המאמינים שלה והמדענים שפיצחו אותה בעירבון מוגבל, ולהתחיל את 2022 בצורה אופטימית.