גבירותיי ורבותיי, שנת 2020 הגיעה לסיומה (תודה לאל!) ואתם יודעים מה זה אומר, נכון? הגיעה התקופה הקסומה שבה מתפרסמות נבואות הזעם של באבא ונגה – וכדאי שתפתחו יומנים ותתחילו להתכונן נפשית, כי מסתמן ש-2021 תהיה לא פחות מאתגרת מהשנה החולפת.

אם מעולם לא שמעתם על באבא ונגה, הרשנו לנו לספר לכם מעט על המיסטיקנית הבולגרייה האגדית. מוכרת ברחבי העולם בתור "הנוסטרדמוס של הבלקן", באבה ונגה הייתה מגדת עתידות עיוורת שחיה במזרח אירופה במאה ה-20 וחזתה, כביכול, שורה של אסונות ומאורעות היסטוריים לאורך השנים – מהפיגוע במגדלי התאומים, אל היווצרותו של ארגון הטרור דאע"ש, לברקזיט ואפילו להתפרצות הקורונה.

המאמינים האדוקים שלה טוענים שהיא חזתה מאורעות ואסונות טבע לפחות עד שנת 5079, לפני שמתה בשנת 1996. לטענתם, הנבואות שלה מדויקות מאוד (כ-80% מתממשות) ואחת הנבואות שלה מהשנה שעברה אפילו התגשמה, כאשר טראמפ נדבק בקורונה.

 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Lucky Blessed Me (@luckyblessedme)

 

אז מה 2021 צופנת לנו? ובכן, קודם כל את מפלתה של ארה"ב. על פי המאמינים של המיסטיקנית, שנת 2021 תהיה השנה שבה המעצמה המערבית כבר לא תהיה החזקה בעולם ותפנה את מקומה לשלוש מדינות אחרות (רוסיה, סין והודו).

"האומה הגדולה תיקרע לגזרים על ידי רעידת אדמה, סערות וגלים", אמרה באבא ונגה, כביכול. "חיים של רבים יהרסו ואלו שישרדו את האסון, ימותו בעקבות מחלות קשות". רבים סבורים כי התיאורים בנבואת הזעם של המיסטיקנית הם למעשה מטאפורה למפלתה של האומה האמריקאית, אבל אחרים חושבים שהיא דווקא מדברת על שורת אסונות טבע קטלניים שיתחוללו בארה"ב – האמנם?

תחזית נוספת של באבא ונגה נוגעת לאירופה, שתתמודד בשנה הבאה עם "פלישה של מוסלמים" – נשמע לכם מוכר? אם כן, אז זה בגלל שהיא אמרה בדיוק את אותו הדבר לפני שנה ואפילו טענה שה"פלישה" תוביל למלחמה גדולה שבה יעשה שימוש בנשק כימי. מעבר לזה, היא מזהירה כי בשנה הבאה יתחילו לעשות שימוש ב"כסף אדום". האם גם זו מטאפורה למשהו?

הנבואה האחרונה של ונגה לשנה הבאה, ואולי גם הדרמטית מכולן, נוגעת לכל כדור הארץ. מאמיניה של המיסטיקנית סבורים שבשנת 2021, הפלנטה שלנו תוסט ממסלולה במערכת השמש.

"מסלולו של כדור הארץ ישתנה מעט ויושפע מכוח המשיכה של כוכב צדק", אמרה באבא ונגה. "כתוצאה מכך, ייווצרו רעידות אדמה והתפרצויות הרי געש ברחבי העולם" – האם כל זה קשור להשקה של צדק ושבתאי שצפויה להתחולל עוד הערב? או שמא זה סתם צירוף מקרים?