אז השנה האזרחית מתקרבת בצעדי שיא אל עבר סיומה ונשאלת השאלה: "מה מצפה לנו בשנת 2019?". ובכן, אם הייתם שואלים את באבא ונגה על זה כשהיא עדיין הייתה בחיים, אז התשובה הייתה לא כל כך סימפטית – בין אם זה בגלל ניסיונות התנקשות במנהיגים ברחבי העולם, מחלות מסתוריות או אסונות טבע איומים במזרח הרחוק.

לטענתם של המאמינים האדוקים של המיסטיקנית המסתורית, 2019 הולכת להיות שנה מסוכנת מאוד עבור נשיא הפדרציה הרוסית – מר ולדימיר פוטין. על פי הדיווחים, הולך להיות ניסיון התנקשות בחייו של הנשיא והוא הולך להגיע מצוות האבטחה האישי שלו. חשוב להדגיש כי היו בעבר לפחות שלושה ניסיונות חיסול של פוטין, כולל: אחד באזרבייג'ן ב-2002, אחד בבריטניה שנה מאוחר יותר ועוד ניסיון חיסול של מורד צ'צ'ני ב-2012.

חשוב להדגיש כי פוטין אינו הנשיא היחיד שצריך לדאוג מהשנה הקרובה. מאמינים של המיסטיקנית סבורים כי נשיא ארה"ב, דונלד טראמפ, עומד לחלות במחלה מסתורית שתגרום לו לסבול מבחילות, טנטון (כלומר, צלצולים באוזניים), אובדן שמיעה ופגיעת ראש. לא ברור אם זה כתוצאה מדרדור של מצבו הרפואי או מניסיון לפגוע בו. אגב, המאמינים של באבא ונגה סבורים גם כי קרוב משפחה של טראמפ יהיה מעורב בתאונת דרכים במהלך השנה הבאה – הו לא!

מאמינים של המיסטיקנית, אשר מוגדרת גם בתור "הנוסטרדמוס של הבלקן", טוענים גם כי היא חזתה אסון טבע נוראי שעומד להתחולל במזרח הרחוק. על פי נבואת הזעם, שורה של מדינות בדרום ודרום-מזרח אסיה עומדות להתמודד עם צונאמי קטסטרופלי שעלול להשמיד אותן. בין המדינות שנמצאות בסכנה ניתן למצוא את פקיסטן, הודו, יפן, אינדונזיה וחלקים מסוימים בסין.

הנבואה הקטסטרופלית האחרונה לשנה הבאה קשורה לאסון שעומד להתחולל ברוסיה. לטענת באבא ונגה, מטאור עומד לפגוע במדינה ולזרוע הרס נוראי. חשוב להדגיש כי זו כמובן לא תהיה הפעם הראשונה. בשנת 2013, מטאור ברוחב של 18 מטרים פגע בסמוך לעיר צ'ליאבינסק ופצע אלפי אנשים. על פי הדיווחים, הפגיעה שחררה אנרגיה עוצמתית יותר מ-500 אלף טונות של חומר נפץ. האם המטאור של 2019 יהיה הרסני יותר? האם הוא בכלל יגיע? נצטרך לחכות ולראות.