מגנום פרוזן יוגורט

כשהקונדיטור תומר אומנסיק והמתכונאית יונית צוקרמן מאחדים כוחות אפשר להיות בטוחים שיתקבל מתכון יוצא דופן, הפעם מדובר בארטיק מגנום ביתי שמבחוץ נראה כמו עוד סתם ארטיק שוקולד אבל בביס מתגלה מילוי ורדרד ונפלא של יוגורט ותותים. בקיצור יאמי!

למתכון מגנום פרוזן יוגורט של תומר ויונית>

מגנום טבעוני של שיינא (צילום: שיינא גרשוביץ)
צילום: שיינא גרשוביץ

מגנום בצק עוגיות

ואם כבר מגנום ביתי אז קבלו עוד גרסה מטריפה נוספת, שכוללת בצק עוגיות עם שוקולד צ'יפס, גלידה מושלמת על בסיס קרם קוקוס וציפוי שוקולד לבן שמשדרג את הכל. וכן – כל זה טבעוני וללא גלוטן.

למתכון מגנום טבעוני של שיינא גרשוביץ>

ארטיק אבטיח של רחלי קרוט (צילום: רחלי קרוט)
צילום: רחלי קרוט

ארטיק אבטיח

אם כבד עליכם כל עניין המגנומים השוקלדיים, למה שלא תנסו ארטיק קליל יותר?  המתכונאית המוכשרת רחלי קרוט שילבה בין שני סמלי הקיץ הישראלי – ארטיק ואבטיח במתכון שמח ומאוזן שכל מה שיש בו זה פירות טריים, מי קוקוס ויוגורט. בלי צבעי מאכל ותוספות משונות והצבע המרהיב? כולו מהפרי.

למתכון ארטיק אבטיח של רחלי קרוט>

ארטיק פירות יער של ירדן הראל (צילום: ירדן הראל)
צילום: ירדן הראל

ארטיק פירות יער וקוקוס

עוד בגזרת הארטיקים על טהרת הפירות, קבלו את המתכון של ירדן הראל לארטיק פירות יער בצבע משגע, שיש בו בסך הכול 4 מרכיבים. כמה קל ככה מפנק.

למתכון ארטיק פירות יער של ירדן הראל>

קוקילידה ביתית (צילום: תומר אומנסקי)
צילום: תומר אומנסקי

קוקילדה ביתית

אין לכם בבית מקלות ארטיק, או שאתם פשוט חייבים גם עוגייה עם הגלידה שלכם? מזל שתומר אומנסקי ויונית צוקרמן לא הסתפקו במתכון אחד והכינו יחד גם קוקילדות מטריפות, שתי עוגיות שוקולד פאדג', גלידת חלבה קרמית באמצע, וקיבלתם ביס חלומי.

למתכון קוקילידה ביתית>

קוקילידה אבטיח של ריטה גולדשטיין (צילום: ריטה גולדשטיין)
צילום: ריטה גולדשטיין

קוקילידת אבטיח

כן, גם לקוקילדה יש לנו גרסה קלילה יותר. קבלו את ההמצאה הגאונית של ריטה גולדשטיין, שתי פרוסות אבטיח, וביניהן מילוי של קרם מסקרפונה ודבש. יותר מרענן, קצת פחות כבד וטעים ומלכלך ממש באותה מידה.

למתכון קוקילידת אבטיח של ריטה גולדשטיין>

 גלידוניות יוגורט בציפוי שוקולד (צילום: רחלי קרוט)
צילום: רחלי קרוט

גלידוניות יוגורט

פייר, עם כל הכבוד לארטיקים המפונפנים אין דבר כיפי יותר מביס אחד קטן, קפוא וממכר של גלידה בציפוי שוקולדץ בגרסה של רחלי קרוט לגלידוניות הגלידה היא גלידת בננה ויוגורט, מה שיוצר למעשה גלידוניות שוקולד בננה – המצאה גאונית וממכרת.

למתכון גלידוניות שוקו-בננה של רחלי קרוט>