עוגיות שוקולד מושלגות ללא גלוטן 
הסוד של העוגיות האלה הוא שאין בהן קמח בכלל. נכון, זו בשורה טובה לנמנעים מגלוטן, אבל אתם יודעים מה עוד זה אומר? פחות קמח - יותר שוקולד! מדובר בביס שוקולדי אמיתי, שמקבל אווריריות כייפית בזכות החלבונים המוקצפים. והעבודה? עשרים דקות ועוד קצת בתנור. 

>> למתכון: עוגיות שוקולד מושלגות ללא גלוטן

עוגיות לימון מושלגות  (צילום: רון יוחננוב, אוכל טוב)
עוגיות לימון מושלגות | צילום: רון יוחננוב, אוכל טוב

עוגיות לימון רכות ומושלגות 
נכון שחורף עכשיו וכל מה שרצינו זה משהו שיזכיר לנו את השלג (אם אתם גרים ברמת הגולן - דלגו הלאה), אבל לחורף יש גם טעמים משלו, ואצלנו במטבח ריח ההדרים שולט לאורך כל העונה הקרה. עוגיות הלימון האלה הן פריכות, מוכנות בצ'יק, מקבלות מעטה מושלג נפלא של אבקת סוכר וממלאות את הבית בניחוח לימוני מושלם.

>> למתכון: עוגיות לימון רכות ומושלגות

עוגיות שוקולד סדוקות טבעוניות (צילום: נטלי הולדינג)
עוגיות שוקולד סדוקות טבעוניות | צילום: נטלי הולדינג

עוגיות שוקולד סדוקות טבעוניות
עוגיות שוקולדיות מושלגות וקלות להכנה ללא מוצרים מן החי בכלל. אז מה כן? שוקולד, קקאו, שמן קוקוס וגם הטריק הכי טוב שמצאנו להחלפת שמנת או גבינה במתכון טבעוני. מרקם רך ומושלם, ותוצאה נהדרת בכלום עבודה. 

>> למתכון: עוגיות שוקולד סדוקות טבעוניות

עוגיות שקדים לפסח (צילום: חן שוקרון, אוכל טוב)
עוגיות שקדים מושלגות | צילום: חן שוקרון, אוכל טוב

עוגיות שקדים
עוד עוגיות מושלגות נטולות גלוטן אבל הפעם הן על טהרת השקדים. הוורסיה של חן שוקרון למתכון איטלקי מסורתי היא פשוטה, העוגיות יוצאות פריכות וטעימות, ואם רוצים - אפשר להחליף את השקדים או לערבב עם אגוזים טחונים אחרים. רק תשאירו את השלג מלמעלה. 

>> למתכון: עוגיות שקדים

עוגיות פרג של רון יוחננוב (צילום: רון יוחננוב, אוכל טוב)
עוגיות פרג מושלגות | צילום: רון יוחננוב, אוכל טוב

עוגיות פרג מושלגות
כבר שנים שאנחנו לא מכינים אוזני המן במשלוחי המנות שאנחנו מחלקים לשכנים ולמשפחה. למה? פשוט כי תמיד יש מתכונים אחרים שאנחנו יותר אוהבים, ובכלל - אוזני המן כולם שולחים. אבל אם בכל זאת אתם מחפשים קשר לפורים, אז העוגיות המושלגות האלה של רון יוחננוב הן בכלל עוגיות פרג. סופר קלות להכנה, ונראות מהמם עם נקודות הפרג השחורות. 

>> למתכון: עוגיות פרג מושלגות

עוגיות מושלגות שוקולד-אספרסו (צילום: koss13, Shutterstock)
עוגיות מושלגות שוקולד-אספרסו | צילום: koss13, Shutterstock

עוגיות שוקולד וקפה מושלגות
כשאנחנו מדמיינים חופשה מושלגת אנחנו פחות מדמיינים סקי וספורט אקסטרים ויותר מדמיינים אותנו שותים קפה חם בבקתת עץ. אז העוגיות האלה הן גם מושלגות, גם שוקולדיות וגם עם טעמי אספרסו חזקים. עוגיות מעולות בלי קשר לעונה, לשנה ולעולם. 

>> למתכון: עוגיות שוקולד וקפה מושלגות