1. תיעוד ראשון: יהודה לוי ושלומית מלכה מתנשקים (פסח 2015)

בפברואר 2015 יהודה לוי ושלומית מלכה התחילו לצאת והפכו מהר מאוד לזוג הכי מסקרן ומסוקר בתעשייה. אין מקום שלא דיווח על כל דבר הכי קטן שהם עשו, וחודשיים אחרי, בפסח, הגיע רגע מסעיר במיוחד: השניים התנשקו לראשונה לעיני המצלמות. זה ממש לא היה פפראצי שתפס אותם וגם לא תיעוד מסט צילומים, אלא פוסט ממיס שלוי בחר להעלות לאינסטגרם עליו כתב: "מנשק ומספר". כמובן שזה הטריף את כולם, ובצדק, כי יהודה הוא ממש לא אחד שרץ לספר. תודה שחלקת איתנו את הרגע, ננצור את זה לנצח.

View this post on Instagram

A post shared by Official Yuda Levi️ (@yuda29)

2. אילנית לוי ואלירז נפרדו (פסח 2012)

"המשבר בזוגיות של אלירז ואילנית מסתיים בפרידה. מקורבים מספרים על פערים גדולים בין השניים, שגם האהבה הגדולה שקיימת שם לא יכולה לגשר עליהם כרגע". זאת הידיעה המבאסת שדיווחנו עליה בפסח 2012, ותודה, תודה שהתבדינו. הם לגמרי הצליחו להתגבר על המכשול, אבל אין ספק שהם עצרו לנו את הנשימה לכמה רגעים בין קושיה לקושיה. 

אירוע 24 אילנית לוי ואלירז שדה (צילום: ראובן שניידר)
צילום: ראובן שניידר

3. מסתובב בינינו כוכב ריאליטי עם איבר מין מפלצתי (פסח 2016)

אי שם ב-2016 היה לנו פסח שמח במיוחד וחשבנו שזה ממש בסדר להעלות את הכתבה עם הכותרת הבאה - הישמרו: מסתובב בינינו כוכב ריאליטי עם איבר מפלצתי. לא נרחיב יותר מידי במילים ופשוט נצטט משם כמה משפטי מפתח: "ידיעה מבוססת לחלוטין הגיעה למערכת והרגשנו צורך להזהיר את בני האנוש המסתובבים על פני אדמה - יש כוכב ריאליטי מוכר מאוד ותפוס מאוד שמסתובב עם גרסה מקומית למפלצת לוך נס. בואו רק נגיד שעם איבר ענק - מגיעה אישיות ענקית". עד היום אנחנו לא יכולים לחשוף מי הכוכב המדובר, עמכם הסליחה.

4. אחרי עשור: שיר אלמליח ואלרואי כהן נפרדו (פסח 2016)

הם היו פאוור קאפל פשוט מושלם, ואז ברגע אחד הגיעה הידיעה שוברת הלב: שיר אלמליח ואלרואי כהן נפרדו אחרי עשר שנים של זוגיות צמודה. מאז היא הספיקה להתחתן מחדש, להביא שני ילדים, להתגרש, להכיר את בן זוגה הנוכחי דותן וממש תכף היא הולכת להפוך לאמא לשלושה. הגירושים מאלרואי מרגישים כמו ידיעה מגלגל חיים אחר. 

שיר אלמליח יום הולדת (צילום: אביב חופי)
צילום: אביב חופי

5. דודו אהרון ושיר רוזנבלום התארסו, אבל מה שקרה בפסח שנה אחרי אפילו מדהים עוד יותר (2016, 2017)

חודשיים אחרי ההתבטאות האייקונית של ציפורה אהרון על זוגתו של בנה ("שק של נחשים, לא אישה") , הגיע הרגע שהיא חששה ממנו יותר מכל: דודו כרע ברך, שלף טבעת והציע נישואים לשיר רוזנבלום. זה קרה ב-2016 בחופשה בקפריסין במהלך חג ב', אבל כמובן שתפילותיה של האם נשמעו והשניים ביטלו את האירוסים. בדיוק בפסח של שנה אחרי דודו העלה לראשונה תמונה עם בת הזוג החדשה, שלימים הפכה לאשתו ואם ילדיו - נטלי לוי. הפעם ציפורה הייתה מרוצה. 

דודו אהרון  (צילום: ברק פכטר)
צילום: ברק פכטר

View this post on Instagram

A post shared by DuduAharonofficial (@duduaharon)

6. נטלי דדון ועמית פרליס מחדשים את הקשר (פסח 2017)

לא הרבה זוכרים, אבל אחרי שריף המתוק נולד, נטלי דדון לא חשפה את אב בנה ושיתפה שהיא מגדלת אותו לבדה. כמה חודשים קדימה בפסח 2017, נודע שהאב המסתורי חזר לקשר עם אם בנו והרך הקטן. מאז כולנו כבר גילינו את זהותו של האבא, והשניים הספיקו להיפרד ולהתקמבאק על ימין ועל שמאל, ובימים אלו מתחזקים זוגיות יציבה. שרק ימשיך כך. 

View this post on Instagram

A post shared by Nataly Dadon (@natalydadon)

7. עברו כבר שבע שנים: אייל גולן ורוסלנה רודינה נפרדו (פסח 2017)

עוד פרידה מטלטלת מתרחשת בתזמון של חג הפסח. הפעם: הזוג המלכותי אייל גולן ורוסלנה רודינה מפרק את החבילה אחרי חמש שנים וילד משותף. אנחנו בכלל עדיין מתאוששים מהפרידה מאילנית לוי ב-2008. נשוב בהקדם.

אייל גולן ורוסלנה רודינה (צילום: אביב חופי)
צילום: אביב חופי

8. קותי ויאנה לנצח? (פסח 2012)

תזכורת למערכת: אף פעם לא לכתוב שזוג מסוים הולך להיות יחד לנצח כי מתישהו זה יפגוש אותנו שוב. והפעם: הביטחון שלנו בזוגיות של קותי סבג ויאנה יוסף. "קותי ויאנה לנצח", זאת הייתה הכותרת על הידיעה בה תפסנו תמונות שלהם צמודים במיוחד במימונה של רביבו ב-2012. איזה מזל שטעינו כי אין מושלם יותר מהזוגיות שכל אחד מהם מחזיק כיום.

מימונה חיים רביבו 2012 - קותי סבג ויאנה יוסף (צילום: שרון רביבו)
צילום: שרון רביבו

9. הילדים של בר רפאלי ועדי עזרא (פסח 2015)

הקדמה: החלק הבא לא מוקדש לידיעה מרעישה שקרתה בפסח, אלא לכתבה משעשעת במיוחד שעלתה בזמן הזה בשנה ופשוט אי אפשר להתעלם ממנה. נושא הכתבה: בר רפאלי ועדי עזרא. זמן: שלושה חודשים אחרי שהם התארסו. אובססיה: לגלות איך הילדים שלהם נראים. זה מה שהוביל אותנו ללכת לסטודיו mako ולתוכנות שנחשבו מתקדמות בשנת 2015 ולבקש מהם לחזות איך ייראו הילדים העתידיים של הזוג הכי יפה בתבל. תשע שנים קדימה - לזוג יש שלושה ילדים ועדיין אין לנו מושג איך הם נראים. אז נשארנו עם התוצאה של הסטודיו: 

איך ייראו הילדים של בר רפאלי (צילום: סטודיו mako)
צילום: סטודיו mako

10. שלום מיכאלשווילי ומיכל אמדורסקי צמודים (פסח 2010)

אם מצמצתם במקרה באותו היום שזה קרה, לגמרי פספסתם את הידיעה הכי הזויה של פסח 2010, כי דקה אחרי ששלום ומיכל נצפו צמודים במסיבה, אמדורסקי כבר חבקה חבר חדש והסיפור נעלם כלא היה. אבל תודו שאתם שמחים שהזכרנו לכם שהיה פעם קטע (או יותר נכון רגעון) בין שלום ומיכל. איך חיינו בעבר בלי הידיעה הזאת? עכשיו אתם יכולים להמשיך בחיים שלכם בשקט.

יום הולדת מאירה בן עטר - מיכל אמדורסקי (צילום: צ'ינו פפראצי)
צילום: צ'ינו פפראצי

11. רוני דלומי נפרדת מהרווקות (פסח 2016)

תמיד כשאנחנו חושבים על רוני דלומי עולה לנו תמונה שלה תמימה ומתוקה בגיל 18 כשזכתה ב"כוכב נולד" והפכה למאמי הלאומית. אז כמה הזוי זה לקלוט שכבר עברו שמונה שנים מהרגע בו היא חגגה במסיבת רווקות עם כל הבסטיז ומאז היא נשואה לבחיר ליבה ואב בתה, אלון וייסמן. מתי גדלת לנו ככה?

רוני דלומי (צילום: רוני שינקמן)
צילום: רוני שינקמן

12. הרשת סוערת בעקבות התרמית לכאורה של בר רפאלי (פסח 2016)

אופסי: בפסח 2016 בר רפאלי העלתה בגד ים חדש בעיצובה לחברה עבורה היא מדגמנת, ואז התגלה פרט מביך במיוחד ברשת: אותו בגד ים זמין באיביי כבר מ-2015. סלחנו לך. 

13. מעבדות לחירות? חג פסח גורם לסלבס לעשות חושבים מחדש

לא רוצים לפתוח עין טפו חמסה, אבל משהו לא טוב קורה לזוגות סביב חג הפסח. מסתבר שאייל ורוסלנה, שיר ואלרועי ואילנית ואלירז הם ממש לא היחידים שהחליטו להפריד כוחות בתזמון הזה, ויש עוד לא מעט זוגות שיצאו לחירות בחג האביב. ב-2011 היו אלו עוז זהבי ושרי גבעתי (מתי הם היו ביחד בכלל?), ב-2015 השף אביב משה והדוגמנית אווה לימסוב, ב-2018 שברו לנו את הלב יעל פולקמן ותומר אביטל מ"חתונמי" וב-2019 עדן פינס ועמרי בן נתן. קנינו מרווה, טיהרנו את המשרד, ונתפלל שהחג הזה יעבור בשלום. 

עדן פינס ועמרי בן נתן (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של עדן פינס)
עדן פינס ועמרי בן נתן, ספטמבר 2018 | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של עדן פינס

יעל פולקמן ותומר אביטל מבלים (צילום: אור גפן)
חתונמי עונה 1. התגעגענו | צילום: אור גפן

עוד קרה בפסח, פינת הביזאר:

* הגוף של נטלי דדון דחה את השתלים בחזה

* החבר של אביבית בר זוהר השתין לחברים שלו בנעליים

* קארין כהן חזרה מהודו עם חיידק במעיים ואושפזה בבית החולים

* שנה אחרי: הארוס לשעבר של קארין כהן נעצר בחשד למעורבות ברצח

* אנה ארונוב הוזמנה לקברי צדיקים כדי למצוא שידוך

* בפקודת מטכ"ל: החיילים אסתי וחן אהרוני ישירו בטקס יום העצמאות

* נינט צבעה את השיער בכחול וירוק

* אייל גולן חייב אלפי שקלים לוועד הבית

* בר רפאלי הפסידה בהליך האזרחי ותשלם מס על הכנסות של מיליונים

* האקרים פרו-פלסטינים פרצו לאתר של עברי לידר

* האינסטגרם של האיט גירל קים אקאפי נפרץ