את הבשורה הבאה אפילו לנו כואב להקליד - הדוגמנית שיר אלמליח (26) ובן זוגה, הכדורגלן לשעבר, אלרואי כהן (26), החליטו לסיים את מערכת היחסים ביניהם.

השניים, שהכירו בגיל 16 בלבד, היו בני הזוג היחידים אחד של השנייה מאז ועד היום כשבמאי 2013, לפני כשלוש שנים, אף נישאו זה לזו בחתונה מתוקשרת.

הזוגיות של השניים היא בין המתוקשרות בישראל כאשר הייתה זו אלמליח שליוותה את הקריירה של כהן בתכנית "מאמא ליגה" (על נשות הכדורגלנים)אולם במהרה הפכה לשם דבר בזכות עצמה והחלה בקריירת דוגמנות.


כהן דווקא חווה את התהליך ההפוך - משחקן כדורגל ששיחק בקבוצת הפועל תל אביב ובנבחרת ישראל עם תג מחיר של כ-1.3 מיליון יורו, החל להתרחק מעולם הכדורגל וחיפש אפיקים נוספים להתפתח בהם.

לפני כשנה הוא החליט לפרוש סופית מהתחום והודיע כי הוא אינו מעוניין יותר להמשיך בתחום וכי החליט להתמקד בחייה המקצועיים של אשתו הדוגמנית כמנהל האישי שלה.

היא מצדה עשתה קפיצה משמעותית כשהשתתפה בעונת ה-VIP של "האח הגדול", הפכה כשותפה עסקית במותג משקפיים ועשתה צעדים משמעותיים בקריירה מעבר לים כשהיא נמצאת על קו ארה"ב-ישראל.

לפני מספר חודשים השניים החליטו לשוב ארצה בשל נסיבות מצערות כאשר נודע כי אמה של אלמליח חולה במחלת הסרטן, ומאז השניים נמצאים קרוב למשפחה אולם נראה כי המשברים שפקדו אותם נתנו את אותותיהם. על פי מקורבים, על אחד מהמשברים האחרונים השניים לא הצליחו להתגבר.

השניים החליטו להיפרד באופן רשמי כשבימים האחרונים אלמליח ארזה את החפצים שלה מהדירה המשותפת ועברה להתגורר בגפה בדירה שכורה בראשון לציון לפליאתם של העוברים והשבים. כהן, לעומת זאת, נשאר כרגע בדירה המשותפת.

כרגע המילה "רבנות" טרם עלתה על הפרק אולם הם הספיקו לבשר על הפרידה לקרובים להם וככל הנראה מדובר בעניין של זמן בלבד.

שיר אלמליח בתגובה: "אנו חווים קשיים בזוגיות כמו כל זוג, אנחנו עובדים על זה וכשיהיה מה לספר מעבר לזה, נעדכן".

חתונה שיר אלמליח (צילום: יניב סופר)
החליטו להיפרד. שיר אלמליח ואלרואי כהן | צילום: יניב סופר

שיר אלמליח (צילום: אביב חופי)
רק בתחילת הדרך | צילום: אביב חופי

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם