טוב, אין לנו דרך אחרת להגיד את זה ומדובר ללא ספק בחדשות עצובות - אבל רוסלנה רודינה ואייל גולן החליטו להפריד כוחות לעת עתה, כך עולה מפרסומים בכלי התקשורת השונים.

השניים, שמנהלים זוגיות יציבה מזה מספר שנים והפכו כבר לזוג המלכותי בביצה המקומית, העבירו את החג בנפרד ואף רוסלנה עזבה את הבית המשותף שברחובות ועברה לרמת גן.

כזכור, אייל ורוסלנה הכירו אי שם בשנת 2012 והיו יחד כתשעה חודשים שבמהלכם אף עברו לגור יחד. בשנת 2013 השניים עשו קאמבק שזכה לסיקור רב וכעבור שנה הם כבר הביאו ילד לעולם, הלוא הוא יאן הקטן שהיום כבר בן שנתיים וחצי.

אייל גולן ורוסלנה רודינה (צילום: אביב חופי)
החליטו להפריד כוחות. רוסלנה ואייל | צילום: אביב חופי

רק אתמול חגג אייל במימונה יחד עם אופירה אסייג וחיים רביבו ונראה די שמח כשהשלושה העלו תמונה לרשתות החברתיות, מה שגרם לנו להיות לגמרי מופתעים מהחדשות האחרונות בחייו של הזמר.

בנוסף להרמות במימונה, לפני מספר ימים חגג אייל יום הולדת וזכה לפוסט אוהב ומחבק מרוסלנה. "שתהיה מוקף באנשים שרק יאהבו ויפרגנו לך כמו שאתה מפרגן לכולם", כתבה והוסיפה: "מאחלת לנו עוד הרבה שנים של זוגיות, אושר ושמחת חיים יחד".

@eyalgolan1 יש לך היום יום הולדת!! מה אפשר לאחל לבנאדם כל כך יקר ומיוחד ? אאחל לך את כל האושר שקיים בעולם הזה בריאות ושמחת חיים שתמשיך להצליח בכל מה שתבחר ותמיד אבל תמיד תהיה מאושר. שתהיה מוקף באנשים שרק יאהבו ויפרגנו לך כמו שאתה מפרגן לכל העולם! מאחלת לנו עוד הרבה שנים של זוגיות ואושר ושמחת חיים יחד. מודה לך שהפכת אותי להיות אמא לבן הנסיך שלנו. מזל טוב עד 120 נסיך עולם

A post shared by Ruslana Rodina (@ruslanarodina) on

בנוסף, שלל ראיונות שערכו השניים בחודשים האחרונים הם אף אמרו לא אחת כי הם עובדים על יורש עצר נוסף ורודינה הבהירה כי היא רוצה אח קטן ליאן כי הוא כבר גדול וצריך חברה לצידו, אך כנראה שלפי המצב הנוכחי בין השניים - זה לא משהו שעתיד לקרות בקרוב.

מטעמם של אייל גולן ורוסלנה רודינה נמסר בתגובה: "רוסלנה רודינה ואייל גולן מאשרים את הידיעה ומבקשים לקחת את הזמן הקרוב לעצמם ולמשפחתם. הם מודים לכל המתעניינים ומוסרים שהכל נעשה ברוח טובה".

יאן גולן (צילום:  adomeitfilm)
כנראה שאח קטן לא יגיע בקרוב. אייל ויאן גולן | צילום: adomeitfilm

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם