לפני כחודש התבשרה מאיה ורטהיימר, אשתו של אסף זמיר, כי בקרוב היא תעתיק את חייה לניו יורק במסגרת תפקידו החדש של זמיר - הקונסול הכללי. כעת, רגע אחרי שהם חזרו מביקור בביתם החדש ובזמן שהם מתוכננים למעבר המרגש, מאיה חשפה שהיא ואסף חווים משבר זוגי.

"אני חייבת להגיד לכם משהו", אמרה ורטהיימר בסרטון שפרסמה בעמוד האינסטגרם שלה. "אני נתקלת כל כך הרבה אנשים ברחוב שאומרים לי 'יואו איזה כיף היה נראה בניו יורק ואיזה מרגש'. אתם לא רואים את זה פה, אבל אני ואסף פיצוצים, רבים המון. התקופה המאתגרת הזאת מכניסה אותנו למערכת יחסים ומוציאה אותנו מאיזון, בעיקר אותי. וזה מוציא את אסף מאיזון. למה אני מספרת לכם את זה? כי כולם פה באינסטגרם אומרים לעצמם למה רק החיים שלי דפוקים, זה נראה מדהים בחוץ אבל יש גם את זה. אתם פשוט לא רואים את זה. אז הכל בסדר אתכם, זה קורה אצל כולם וכנראה שזה טבעי".

מאיה ורטהיימר ואסף זמיר (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של מאיה ורטהיימר )
"רבים פיצוצים". אסף זמיר ומאיה ורטהיימר | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של מאיה ורטהיימר

זו לא הפעם הראשונה שמאיה מכניסה את עוקביה לחיים האישיים שלה ושל אסף ומייצרת עניין סביבם. הדרמה האחרונה הייתה סביב תמונה שהעלתה בהשבעת הכנסת, ומיד אחריה מאיה דיברה ברדיו תל אביב על חינוך השינה שהיא ואסף עושים לבתם בת הארבעה וחצי חודשים - וחטפה.