אחרי שלוש מערכות בחירות מתישות, בתחילת השבוע סוף סוף השובעו השרים בממשלה ה-35 של מדינת ישראל. אסף זמיר, סגן ראש עיריית תל אביב לשעבר ומי שרץ לכנסת עם רשימת "כחול לבן", נכנס לתפקידו החדש, שר התיירות.

לאחר טקס ההשבעה, אשתו ואם בתו, השחקנית מאיה ורטהיימר העלתה לחשבון האינסטגרם שלה תמונה מלשכת השר, וכתבה כך: "הם שמחים שאסף נכנס לתפקיד, אני לא סגורה מה הם חושבים עליי". בטענה שהלבוש והפוזיציה שלה מתריסים - התמונה הצליחה לגרור המון תגובות ברשתות החברתיות.

בניסיון להרגיע את הרוחות, שר התיירות הנכנס שחרר תגובה תוך זמן קצר: "דעה לא פופולרית: דעתכם על אשתי פחות מעניינת אותי. אני אוהב אותה אהבה קיצונית, שאני מאחל לכל אחד ואחת מכם. היא מצחיקה אותי, מפיצה אור לכל עבר וחברה תומכת ברמה שלא ידעתי שקיימת. ובכל מקום בו מישהו מכם חושב שאני מובך ממנה - תדעו שאני גאה בה ורק מרגיש בר מזל שהיא מסכימה לחיות איתי".

מאיה ורטהיימר ואסף זמיר. מאי 2020 (צילום: @mayawertheimer, instagram)
"כל עוד אנחנו בריאים, זה מה שחשוב", מאיה ורטהיימר מגיבה לסערה | צילום: @mayawertheimer, instagram

כצפוי, גם התגובה של זמיר הכתה גלים וזכתה למאות שיתופים ברחבי הרשת. הבוקר (ה'), השחקנית סוף סוף מגיבה בעצמה. בעמוד האינסטגרם שלה שמונה כ-240 אלף עוקבים, מאיה שיתפה תמונות שלה, של זמיר ושל בתם הקטנה אסיה מרים וכתבה: "רק לומר תודה, תודה, תודה. כל עוד אנחנו בריאים זה מה שחשוב. שיהיה לכולם סופ"ש נעים רגוע ושקט".

 

מאיה ורטהיימר ואסף זמיר (צילום: אינסטגרם, mayawertheimer)
האהבה תנצח הכל. מאיה ואסף אחרי ההשבעה | צילום: אינסטגרם, mayawertheimer