מעיין אשכנזי ואביחי אוחנה לא מרבים לדבר על הפרידה שלהם שקרתה לפני יותר מחודשיים, אבל אז הגיעו הודעות קשות שמאשימות אותה בכך שעזבה אותו בגלל מגבלת הראייה שלו. אביחי החליט לשבור שתיקה והבהיר שהוא לא עיוור שצריך רחמים, ושהשניים חיו בזוגיות מלאת אהבה, חברות וכבוד הדדי.

היום (שישי), הגיעה מעיין לאולפן של כמעט שבת שלום יחד עם אלכסה דול ומורן אייזנשטיין, והחליטה לשים סוף לשמועות. "אני רגילה שהוא יושב לצידי אצלך", אמרה למנחה התוכנית אבי כאכון, "זאת פעם ראשונה שאני לבד". כאכון הראה למעיין קטע שלה ושל אביחי מתוך תוכנית בה שהשתתפו יחד, ושבו בן זוגה לשעבר מתייחס לחתונה, ואומר: "זה נסגר, זה רק עניין של זמן. אני חושב שאנחנו נתחתן בקרוב ונביא ילדים".

"אני נמנעת מאז הפרידה להסתכל על דברים משותפים שהיו לנו כמו תמונות וסרטונים", אמרה מעיין בתגובה בסיום הקטע, "אתה הראשון שעשה לי את זה ואני הבטחתי לא לבכות. נפרדנו בצורה הדדית וביחד, אין פה אשמים. היה יום אחד שהחלטנו לשים את הכל על המאזניים, החלטנו שזה או חתונה מין הסתם כי אנחנו כבר המון זמן ביחד או שזה הולך לפרידה. ישבנו בסלון ועשינו שיחה של שמונה שעות".

View this post on Instagram

A post shared by מעיין אשכנזי (@maayan__ashkenazi) on

"היה איזשהו משפט שעשה את הכל, אמרנו אותו יחד", הסבירה הכוכבת מה עומד מאחורי הפרידה. "אנחנו מאוד אוהבים האחד את השנייה וזה ברור כי שלוש וחצי שנים זה לא בא ברגל, אבל אנחנו כן רואים את עצמנו יום אחד מתגרשים. כשהסתכלנו אחד על השנייה, אמרתי לו: 'אם אנחנו אומרים את זה ומסכימים על זה עוד לפני שהתחתנו, אנחנו לא צריכים להתחתן בכלל. איזה מין דבר זה להגיד עוד לפני שהתחתנו?'".

"זה לא קשור חלילה לאהבה, הייתה אהבה עמוקה וחזקה. אחרי הפרידה היה לי שבוע מאוד קשה בצורה שאני לא זוכרת את עצמי אי פעם ככה, וזה היה עוד יותר קשה כי חזרתי לגור אצל אמא שלי. עוד יותר כאב לי שהיא רואה איך אני מתנהגת. אני לא אשכח את השבוע הזה בחיים שלי, ועדיין לא קל".

הרשת תוקפת אותך.
"הרשת חוגגת, היא תמיד תחגוג. תמיד יהיה מה להגיד לטוב ולרע. אני משתדלת שלא להתייחס לזה ולא להיות מזוכיסטית ולקרוא, אבל אף אחד חוץ ממני, מאביחי ומבורא עולם לא באמת יודע מה היה לנו. אז אנשים יכולים להגיד ולכתוב עד מחר ושיבושם להם. אני חושבת שהקורונה שיבשה המון אנשים, היא גרמה להם להוציא את השעמום ואת הרוע שלהם. אני חושבת שאין להם במה להתעסק וחבל, במקום להעצים את עצמם וכן לנסות לחשוב במה כן להתעסק. אני צוחקת על זה, אני חושלתי מזה ואני יודעת שאביחי בכלל לא קורא את זה כמו שאני מכירה אותו, וגם אם כן, אז זה עובר לידו מה שפעם לא היה עובר לידי".

"אם אני אשמע שאביחי בזוגיות ואני אדע שטוב לו, אני אהיה הבן אדם הכי מאושר, יותר מאמא שלו" הוסיפה מעיין לסיכום, "אני בטוחה שיישבר לי הלב ויכאב לי מעוד הרבה דברים שאני אשמע עליו. אבל אני חושבת שאביחי עשה אותי אדם יותר טוב".