יותר מחודשיים שאביחי אוחנה ומעיין אשכנזי שומרים על שקט יחסי בכל הנוגע לפרידה שלהם. בניגוד למעיין, שכתבה פוסט בנושא והסבירה כי ההחלטה לפרידה הייתה משותפת, אביחי נעלם מהרדאר לחלוטין, לא התראיין בנושא וגם לא כתב פוסט.

אתמול (ד') כתבה אשכנזי בחשבון האינסטגרם שלה על התחושות בעקבות הודעות קשות שהיא לא מפסיקה לקבל מאז הפרידה. רבים מאשימים אותה כי היא זו שנפרדה מאוחנה ולא רצתה להישאר איתו בגלל בעיית הראייה שלו ואף אמרו לה שהיא תסיים את חיה כמו אמה, אילנית, כאישה גרושה. "לא משנה מה הייתי עושה כנראה שאני הייתי אשמה. למה? יש לו מחלה? אבל אתם מרחמים על אדם שלא מרחם על עצמו וממש לא רואה את עצמו כמו שאתם רואים אותו", המשיכה אשכנזי. "זה רק אומר כמה החשיבה שלכם צרה וכמה אתם מציגים אישה בצורה ובמקום אשם ונמוך בחיים", היא כתבה.

מעיין אשכנזי (צילום: צילום מסך מתוך האינסטגרם של מעיין אשכנזי, אינטסגרם)
ההודעות שמקבלת מעיין אשכנזי | צילום: צילום מסך מתוך האינסטגרם של מעיין אשכנזי, אינטסגרם

בדקות האחרונות שיתף אוחנה פוסט ראשון על הנושא בעצמו, בו הוא הבהיר כי ההחלטה להיפרד אכן הייתה משותפת והוא לא מעוניין שירחמו עליו בגלל העיוורון. "אני  יודע שלא שמעתם ממני כלום מאז הפרידה. באמת שמבחינתי העדפתי בחודשיים האחרונים להיות עם המשפחה ועם החברים וכמו כולם הייתי עסוק בדברים הקשורים במצב הנוכחי בעולם", הוא כתב.

"אני נמצא במקום מצויין לכל מי שדאג ותמך בי.  אני מודה מקרב לב על ההודעות ועל התמיכה. עכשיו בואו נשים את הקלפים על השולחן פעם אחת ולתמיד שלא יהיו יותר מדי שאלות: אני לא מסכן ובטח לא איזה עיוור שצריך שירחמו עליו , כנראה שכחתם קצת בניגוד לכל הפחדנים מאחורי המקלדת שעברתי דבר אחד או שניים בחיים", הוא המשיך.

"אני ומעיין חיינו בזוגיות מלאה אהבה, חברות וכבוד הדדי", הבהיר אוחנה. "הלוואי על כל זוג בישראל רמת החברות והחיבור שששר ביננו ב4 שנים האחרונות. עברנו דברים מדהימים יחד וכולכם הייתם שותפים לכך. כשהבטנו קדימה היו ערכים מסוימים שאני והיא ידענו שיכולים להוות בעיות לעתידנו המשותף, לכן החלטנו לסיים בדרך הכי יפה שיש, למרות שכמה 'נשמות' חשבו שהם יודעים יותר טוב והחליטו את הסיבות לפרידה".

"כמו כן, אתמול ראיתי הודעה שנכתבה על אילנית, אמא של מעיין", סיכם אוחנה. האישה הזו הייתה כמו אמא בשבילי ודאגה לי להכל, שיהיה לי נוח וטוב. לכל אלו שחושבים שהם מבינים ויועצים - תחסכו מאיתנו את המרמור והמלחמות שגם ככה נחנקנו מהם. תתנו לנו לחיות בשלום ובאהבה . אני מאחל לכולם סוף שבוע נעים ולאהוב את החיים".

אביחי אוחנה מספר על ההפסדים הגדולים (צילום: ערב טוב עם גיא פינס, קשת 12)
"לכל אלו שחושבים שהם מבינים ויועצים - תחסכו מאיתנו את המרמור והמלחמות שגם ככה נחנקנו מהם" | צילום: ערב טוב עם גיא פינס, קשת 12