אתמול השכם בבוקר, פאנליסטית "חדשות הבוקר" עם ניב רסקין, מעיין אדם בת ה-33 חשפה בשידור חי כי בעקבות התייעצות עם מומחה פוריות, היא התחילה תהליך הורמונלי, מורכב ויקר של הקפאת ביציות. כזכור, מעיין חזרה לזרועותיו של האקס שלה, יוצא "האח הגדול" אסיף אלקיים לפני כשלושה חודשים, אך לפני עשרה חודשים חשפה בשידור מדוע השניים נפרדו: "השנים עוברות, אני רוצה ילדים והוא לא".

החשיפה האינטימית שלה בשידור חי החלה לרוץ ברשתות החברתיות ודבריה של אדם עוררו לא מעט תגובות מצד העוקבים שלנו באינסטגרם, אך תגובה אחת בחשבון האינסטגרם של mako סלבס הצליחה לגרור לא מעט התייחסות. רון שחר, מנחה "המירוץ למיליון" כתב אצלנו בתגובה לידיעה: "מניסיון חיים שלי בלבד. קחי לך גבר שכן רוצה להיות אבא לילדים שלך ועכשיו. לא בשל זה בננה. גבר חלומות? מחלומות מתעוררים".

בן הזוג של אדם, אסיף אלקיים, בחר להתייחס לדבריו של רון שחר ובסטורי נוקב שהעלה לעמוד האינסטגרם שלו כתב: "אני לא מוכן שהילד שלי יגדל לבית מפורק. גם אם זה אומר להמתין לרגע הנכון. אני מעדיף לעשות בגיל מאוחר שני ילדים שיגדלו בבית מאוזן משלושה שיגדלו בבית מפורק. אגב, בניגוד למה שהפוסט הזה רומז - להקפאת הביציות אין קשר אליי".

התגובה של רון שחר. יולי 2020 (צילום: מתוך instagram, צילום מסך)
התגובה נמחקה כלא הייתה. רון שחר למעיין אדם | צילום: מתוך instagram, צילום מסך

View this post on Instagram

A post shared by maayan adam מעיין אדם (@maayanadam) on

"גם אם מחר מעיין תיכנס להריון, היא עדיין רוצה שתהיה לה יכולת להביא ילדים בגיל 40. אז כל המתקפה האגרסיבית שאני סופג מהבוקר יכולה להיפסק. תמצאו מישהו אחר לשפוך עליו את המרמור שלכם. רון, באיזה זכות אתה מייעץ עצה כזו? ועל סמך מה?".

הבוקר, ואחרי ששמרה על שתיקה של יממה, הגיעה אדם ל"חדשות הבוקר" והתייחסה לדבריו של שחר בביקורת ואמרה, "היה מי שראה לנכון לשפוט את המהלך הזה או להציע מהלכים חלופיים. אני לא נותנת למעט הרעל הזה לחדור כי אני מרוכזת בלהצליח בתהליך הזה שלי, כשאסיים אתפנה לפרק את הרעל הזה".

View this post on Instagram

A post shared by mako סלבס (@makocelebs) on