בגיל 33 הצעיר, מעיין אדם חשפה הבוקר ב"חדשות הבוקר" עם ניב רסקין כי בעקבות התייעצות עם מומחה פוריות, היא התחילה תהליך הורמונלי מורכב ויקר של הקפאת ביציות. כזכור, מעיין ואסיף אלקיים חזרו זה לזרועות זו בתקופה האחרונה, אך רק לפני עשרה חודשים היא חשפה (באותו המעמד בדיוק) את סיבת הפרידה: "השנים עוברות, אני רוצה ילדים והוא לא".

הדברים שאמרה הבוקר החלו לרוץ ברשתות החברתיות ועוררו לא מעט תגובות מצד העוקבים שלנו באינסטגרם ומצד המעריצים של אסיף ומעיין. אחת מהן תפסה את תשומת ליבנו: מנחה "המרוץ למליון", רון שחר, שכבר הפך לטוקבקיסט משולהב, כתב: "מנסיון חיים שלי בלבד. קחי לך גבר שכן רוצה להיות אבא לילדים שלך ועכשיו. לא בשל זה בננה. גבר חלומות? מחלומות מתעוררים".

View this post on Instagram

A post shared by mako סלבס (@makocelebs) on

התגובה של רון אמנם קיבלה כמה מאות לייקים, אך נתקלה גם בביקורת מצד המעריצים האדוקים של הזוג יוצא הריאליטי, ושוב הוא אינו נשאר חייב: "סליחה יקירה, לא נכנס למערכת היחסים... לא אני זה ששיתף את העולם בהקפאת הביציות שלו. מותר לכולנו להגיב, רק הבעתי את דעתי הלגיטימית". כשזה לא הספיק, שחר הוסיף: "ברגע שאנחנו בוחרים לשתף את העולם בכל מה שהוא פרטי - הוא הופך לפומבי. אני לא מבקר אותה ולא אותו, אני מגיב מהניסיון והלקח שלי".

התגובה של רון שחר. יולי 2020 (צילום: מתוך instagram, צילום מסך)
"גבר חלומות? מחלומות מתעוררים". רון שחר מגיב | צילום: מתוך instagram, צילום מסך

רון שחר לא היחיד שהגיב, ועוקבים רבים נדרשו לפרשה. "מי שלא מוכן לילדים בגיל 28 יהיה מוכן אולי בגיל 38, גברי הוא לא". כתבה עוקבת אחת. אחרת הוסיפה: "חבל על הזמן שלך מעיין. תמצאי לך גבר".

אסיף אלקיים בחר להתייחס לדברים של רון שחר, ובסטורי שהעלה לעמוד האינסטגרם שלו כתב: "אדון רון, אתה רציני? מהניסיון שלך? התכוונת אולי מהכישלונות שלך? פעמיים ניסית וכשלת. פעמיים התחייבת להיות של מישהי לעד ואז הלכת. אחת מהן גם נשארה עם הילד שלך אחרי ששוב כשלת".

"אין בושה בגירושים", קבע אלקיים. "לפעמים זה הדבר הנכון, אבל אני לא מוכן שהילד שלי יגדל לבית מפורק. גם אם זה אומר להמתין לרגע הנכון. אני מעדיף לעשות בגיל מאוחר שני ילדים שיגדלו בבית מאוזן משלושה שיגדלו בבית מפורק. אגב, בניגוד למה שהפוסט הזה רומז - להקפאת הביציות אין קשר אליי".

"גם אם מחר מעיין תיכנס להריון, היא עדיין רוצה שתהיה לה יכולת להביא ילדים בגיל 40. אז כל המתקפה האגרסיבית שאני סופג מהבוקר יכולה להיפסק. תמצאו מישהו אחר לשפוך עליו את המרמור שלכם. רון, באיזה זכות אתה מייעץ עצה כזו? ועל סמך מה?".