כמה חיכינו וציפינו לאירוע הגדול של השנה - החתונה של אייל גולן עם ארוסתו. נכון לעכשיו, החתונה אמורה להתקיים מחר (ה') במלון "דיוויד אינטרקונטיננטל". החתן והכלה יחגגו למרות אזהרות משרד הבריאות להתקהלות עקב נגיף הקורונה המתפשט, ולמרות שמחקירתו האפידמיולוגית של אחד מחולי הקורונה עלה כי הוא נכח בבית המלון בתחילת השבוע.

לפני שבועות ספורים סיפרנו לכם כי בעקבות החלטת הזוג, החופה והמסיבה יופרדו. החופה תיערך בשעות הצהריים במתכונת אינטימית ומצומצמת והמסיבה, אליה הוזמנו כ-1,000 אורחים וארוחות, תתחיל בערב. כעת מתברר כי החופה נדחתה לשעה 18:00.

View this post on Instagram

A post shared by Eyal Golan (@eyalgolan1) on

למרות שהייתה אמורה להתקיים במתחם נפרד, טקס החופה יערך באותו המתחם בו המסיבה תתרחש, השינוי נעשה ממש בימים האחרונים, זאת בהתאם להנחיות החדשות של משרד הבריאות. אם תהיתם, אופי המסיבה כמעט ולא השתנה ודי-ג'יי עופר ניסים יתקלט כפי שתוכנן מראש, אך במפת האורחים שאישרו הגעה יש שינויים.

בשבוע שעבר גרינברג חגגה חינה מסורתית בבית הוריה שבדרום הארץ, למסיבה הוזמנו 150 נשים, אמו של אייל ואחותו לא נכחו באירוע. נכון לכתיבת שורות אלה, מקורבים לזוג מספרים כי אחותו של אייל גולן, מאיה, לא מתכוונת להגיע לא לחופה ולא למסיבת החתונה. גם אמו של הזמר, ככל הנראה לא צפויה להגיע לאירוע המסיבה אך היא תהיה נוכחת בטקס החופה שיתקיים אחרי השקיעה.

View this post on Instagram

A post shared by Eyal Golan (@eyalgolan1) on

כמו כן, בעקבות החרפת הפיצוץ בין אייל גולן לשותפו העסקי, בני פרץ, מקורבים מהצד של פרץ הודיעו על ביטול הגעתם, הן לטקס החופה (אלו מביניהם שהוזמנו) והן למסיבה הגדולה שהזוג תיכנן.