צילום וידאו וכתבה: דניאל אלרם סיטי

למרות שהיא ניסתה לשמור על האירוע הזה בסוד עד כמה שניתן, בשבוע שעבר חשפנו בפניכם לראשונה על החינה של דניאל גרינברג, שתוכננה בדיסקרטיות יתרה והזמנות נשלחו ל-150 נשים בלבד, נשים שקרובות אליה במיוחד.

האירוע התקיים ביום חמישי האחרון, שבוע לפני החתונה של דניאל ואייל. כל הנשים המוזמנות ירדו לדרום הארץ והגיעו ליישוב מיתר, שם הוריה של דניאל מתגוררים וקיימו לה את טקס החינה המסורתי שמי שנבחרה למרוח את החינה היא לא אחרת משגית רביבו, אחת הנשים הקרובות לדניאל.

חינה דניאל גרינברג, מרץ 2020
חגגה חינה מצומצמת בבית הוריה. דניאל גרינברג | צילום: אביב חופי

מלבד שגית, נכחו במקום לא מעט נשים מפורסמות שמקורבות לכלה המיועדת, ביניהן הלן הוד, ירדן ויזל, מפיקת האירוע אירית רחמית, אלין כהן, אירה דולפין ועוד רבות. גם בתו של אייל, אלין גולן, הגיעה לחגוג עם בת הזוג של אביה את הרגע במיוחד הזה.

חינה דניאל גרינברג, מרץ 2020
150 נשים הגיעו, אמו ואחותו של אייל לא ביניהן | צילום: אביב חופי

אחיה של דניאל ובני משפחה הפגינו נוכחות בחינה וחגגו איתה עד סוף הערב, אך מי שבלטו בהיעדרן ולא מעט אנשים שמו לב לכך הן אמו של אייל גולן, רונית וגם אחותו, מאיה. לפי מקורבים, משפחתה של דניאל הגיעה בהרכב מלא גם לטעימות לקראת החתונה, אך מטעמו הגיעו לטעימות רק ילדיו - אלין וליאם.

כידוע, לא מעט שמועות היו בנוגע ליחסים של אייל עם מקורביו ובני משפחתו. כשהסכסוך של גולן עם אופירה אסייג עלה לכותרות, דובר גם לא מעט על כך שהוא התרחק גם מאמו ואחותו ואף נאמר ממקורבים שהפיצוצים קרו בעקבות הקשר עם דניאל.

אייל, כצפוי, מעולם לא דיבר על היחסים עם בני משפחתו או התייחס לטענות שדניאל מרחיקה אותו גם מאמו ומאחותו, אך הדברים מתבהרים כעת, כשהגיע זמן חגיגות החתונה והשתיים לא נמצאות בשום איוונט שקשור לאירוע.

חינה דניאל גרינברג, מרץ 2020
מאושרים. דניאל יחד עם הוריה ביום האירוע | צילום: אביב חופי
חינה דניאל גרינברג, מרץ 2020
הגיעו להרים. אלין כהן ואירית רחמים | צילום: אביב חופי
חינה דניאל גרינברג, מרץ 2020
הפתעה ראשונה. העוגה של דניאל | צילום: אביב חופי