כפי שנחשף ב-mako, אולה קרבצ'נקו דורשת מפרקליטו של רומן זדורוב, עו"ד ירום הלוי, התנצלות פומבית על כך שחזר שוב ושוב על הטענה כי היא זו שרצחה את תאיר ראדה ופיצוי כספי בסך 750 אלף שקלים. אם לא יעשה זאת בעשרת הימים הקרובים, בכוונתה לתבוע אותו דיבה על סך מיליוני שקלים.

קרבצ'נקו ועורך הדין שמייצג אותה, אמיר טיטונוביץ, דורשים כי הלוי יכנס מסיבת עיתונאים שבה יתנצל בפני קרבצ'נקו בפומבי ויבהיר מפורשות כי היא אינה הרוצחת. טיטונוביץ וקרבצ'נקו אף חיברו את נוסח ההתנצלות המדויק שהם מבקשים כי הלוי יקריא ובנוסף דורשים שיפיץ את סרטון ההתנצלות ברשתות החברתיות.

הבוקר (חמישי), שוחחה קרבצ'נקו עם נסלי ברדה ב"חדשות הבוקר" והסבירה את המהלך שלה. "כל המדינה מודעת לפרסומים שהוא עושה עליי, לדברים שהוא אומר. אני רוצה שזה יפסיק ושהוא יתנצל", אמרה קרבצ'נקו, "זה ממש לא הוגן, זה פוגע בי מאוד והורס את החיים שלי. יש אנשים שמאמינים לו. אני רוצה שהוא ייקח את הדברים שלו בחזרה".

את מעריכה שהוא ייענה לדרישתך או שתלכי לתביעת דיבה?
"אני לא מכירה אותו אישית, רק מהפרסומים ומההופעות שלו בטלוויזיה. הנוסח הוגן ומינימלי, מקווה מאוד שייקח את הדברים שלו בחזרה. יצאתי ממקום מאוד קשה, במשך שנים ארוכות חוויתי אלימות מאוד קשה בזוגיות. קריאות הנאצה שלו נגדי וההתנהגות שלו כלפיי אלימות מאוד, בדיוק כמו שהיה לי פעם. זה חרוט לי על הלב ואני לא מוכנה יותר שאף בן אדם יתעלל בי. אעשה כל שבכוחי כדי לעצור את זה".

במשפט החוזר לזדורוב, הוא מתכוון להעלות אותך על דוכן העדים ולהפנות את החצים אלייך.
"אני לא רוצה להיכנס לזה, אני מבקשת לנתק אותי ממשפטו של זדורוב. מה שיהיה בעתיד, אם הוא יצליח או לא יצליח, זה כבר עניין של משפטנים. כבן אדם פרטי שחי חיים פרטיים, אני סובלת ממה שהוא אומר. אני לא יכולה לעמוד מהצד ולתת לפגיעה הזאת להמשיך".

בצעד הזה שלך, במקום לחזור לאלמוניות ולשקט, את לא רק מעצימה את העניין ומחזירה את זה לסדר היום?
"אני לא יכולה לשבת בשקט ולשכוח מכל העניין הזה, זה בלתי אפשרי. עכשיו אני באודסה, אבל כשאני בארץ אני צריכה להסתכל מעבר לכתף שלי. אני מרגישה לא בטוחה בארץ. אם ארכין ראש ולא אלחם על שלי, אם לא אדרוש זכויות והתנצלות, לא אוכל להמשיך לחיות ככה - לא מבפנים כאדם וכאישה, וגם לא מבחוץ. זה חייב להיפסק".

עו"ד אמיר טיטונוביץ, פרקליטה של קרבצנ'קו, הוסיף: "במכתבנו לעו"ד ירום הלוי הצענו לו להודיע בפומבי שהוא מאמין במערכת החקירה ובמערכת המשפט במדינת ישראל, מקבל את ההחלטות שלהן ומתכוון לפעול בהתאם. אני מקווה, לא יודע אם מאמין, שכך יעשה. הוא הודיע ב-100 אחוז, ובמקום אחד אף אמר 20 אלף אחוז, שהיא הרוצחת. זאת טעות בעיניי ועל כך הוא נדרש ליטול אחריות ולתקן".

תגובת עורך הדין ירום הלוי: "אמת דיברתי ואמשיך איתה. לו התקשורת לא הייתה משתפת פעולה עם הפרקליטות ומסתירה מהציבור את עשרות הראיות נגד א.ק, אף עורך דין לא היה מעז לשלוח לי את המכתב שקיבלתי".