אולה קרבצ'נקו, המוכרת כא"ק מפרשת רצח הנערה תאיר ראדה ז"ל, דורשת מעו"ד ירום הלוי המייצג את רומן זדורוב לשלם לה 750 אלף שקלים ולהתנצל בפניה על שטען כי היא הרוצחת של ראדה. במידה ויסרב לעשות זאת בתוך עשרה ימים, מתכוונת קרבצ'נקו להגיש נגדו תביעת לשון הרע ולרוש פיצוי של מליוני שקלים. "דבריו הקשים וחסרי השחר של עו"ד הלוי הרסו את חייה של מרשתנו. הוא גרם לה נזקים כבדים מאוד. אנחנו דורשים ממנו התנצלות לצד פיצוי כספי", אומר עו"ד אמיר טיטונוביץ, המייצג את קרבצ'נקו, בשיחה עם mako.

במכתב ששיגר היום (ד') עו"ד טיטונוביץ נכתב כי עו"ד הלוי טען פעמים רבות כי יש להעמיד את קרבצ'נקו למשפט. כמו כן נכתב כי גם בית המשפט העליון וגם הפרקליטות דחו האשמות אלו, ולאחרונה אף נקבע כי קרבצ'נקו לא רצחה את ראדה והתיק נגדה נסגר מחוסר אשמה: "מרשתנו הורתה לנו להגיש נגדך תביעת לשון הרע בגין הפרסומים ובהם הצגת אותה כרוצחת של ילדה קטנה ושל אנשים נוספים, וכסדיסטית".

"במשך חודשים רבים הוספת ופרסמת בראש חוצות כאילו מרשתנו 'היא שרצחה את תאיר ז"ל', כאילו 'היא מאה אחוז מי שרצחה את תאיר' ועוד ועוד", נכתב במכתב, "מיותר לציין כי כל הפרסומים בנוגע לכך שמרשתנו רוצחת, אינם משקפים את המציאות, דבר שמהכרותך את חומרי החקירה, אמור להיות ידוע לך בבירור".

בהמשך המכתב דורש פרקליטה של קרבצ'נקו מהלוי לכנס בתוך עשרה ימים מסיבת עיתונאים שבה יתנצל בפניה ויאמר לה מפורשות שהיא אינה הרוצחת. עו"ד טיטונביץ' אף הוסיף את נוסח הדברים שעליו לומר. כמו כן הוא דורש שעו"ד הלוי יפרסם סרטון התנצלות שיופץ ברשתות החברתיות. כאמור, במידה ועו"ד הלוי יסרב להצעה תגיש נגדו קרבצ'נקו תביעת דיבה לבית המשפט.

עו"ד ירום הלוי מסר בתגובה: "אמת דיברתי ואמשיך איתה. לו התקשורת לא הייתה משתפת פעולה עם הפרקליטות, ומסתירה מהציבור את עשרות הראיות נגד א"ק, אף עו"ד לא היה מעז לשלוח לי מאת המכתב שקיבלתי".