צילומי פפראצי חדשים מסט צילום הסרט "משימה בלתי אפשרית 4" של טום קרוז כשהוא לבוש בטרנינג מוכיחות כי הבחור מסרב להתבגר. רק שהפעם, בניגוד לתקרית הקפיצה המפורסמת והמטורללת על הספה של אופרה ווינפרי, אנחנו דווקא מתכוונות במובן החיובי של המילה. הבחור בעל השיער המלא וגומות החן השובבות נראה בול כפי שנראה בגיל 36, כך לפי תחקיר מעמיק של הדיילי מייל. ובכן, אנחנו גאות לומר שגם אנחנו יזמנו תחקיר משל עצמנו וגילינו ש-50 אצל הגברים זה לגמרי השחור החדש. ה-30 המעודכן. או כל דרך אופנתית לומר: הם פשוט נראים מצויין.

מי צריך גבר קשה להשגה? לכי על גבר בגיל העמידה

כשם שאישה בהוליווד מסרבת להתבגר, ניכר כי גם הגברים בוחרים באותה הדרך. רק מה, איכשהוא במקרה שלהם, החשד שהם נראים כך בגלל הזרקות בוטוקוס ושימוש לא שפוי בניתוחים פלסטיים קטן הרבה יותר. ההזדקנות שלהם, כלומר תהליך ההתבגרות נראה טבעי, נונשלנטי, כמעט לא מתאמץ. הקמטים בפניהם משווים להם סיפורים מרתקים מהעבר, והעפעפיים הנפולות קמעה מעניקות להם סקס אפיל חושני. באופן עקרוני, אנחנו זוקפות את זה לסקס עם בחורות צעירות, כושר ותזונה טובה. משום מה, יש לנו תחושה שהם לא סופרים קלוריות אבל גם לא מי יודע כמה מייחסים חשיבות לפחמימות. בשורה התחתונה, הם העדות החיה שמוטב לנו לשכוח מגבר קשה להשגה, ושווה לנו ללכת על גבר בגיל העמידה.


ובכן, כאמור, את רוב הגברים מצאנו מעבר לים בקלות יתרה, אבל גם לכדנו כמה ישראליים מהביצה המקומית. לא משוכנעות לגבי גובה העו"ש שלהם בבנק (אם יש להם כזה בכלל), אבל אין ספק שמראה מצודד הוא לא פעם הרבה יותר עשיר ומספק מכל פק"מ ואגרת חוב. אז ברור שבראד פיט ממרומי גיל 47 עדיין לופת את ליבנו בכל רגע נתון שהוא על המסך, על אף קמטוטים עדינים כבר בצידי העיניים והפה, שלא לדבר על ג'וני דפ, שודד הקריביים הכי מושחת שיש לנו על המסך שנראה עדיין כמו שוטר סמוי מ"21 ג'אמפ סטריט", על אף שהוא נושק ל-50. טוב, נו, בערך (47). אבל הם לא היחידים ואין כמו כאן ועכשיו, כדי לעשות מקום וכבוד לאחרים. 

ברשימה המפוארת, תוכלי למצוא את פירס ברוסנן שחגג 57(!) ובהחלט נראה מעולה. ולא רק לגילו. גארי אולדמן שעל אף המשקפיים והמראה החיוור קמעה עדיין מדליק בנו סילונים של ליבה רוחשת, אדי וודר (סולן פרל ג'ם) שעושה לנו קוועץ' גם כשהוא לא שר לנו, דייב גאהן (סולן דפש מוד), שון קונרי שאין מילים לתאר את רמת האצילות של הג'נטלמן בן ה-80 ועוד רבים שהיו גורמים לנו להפוך לפנתרות רחוב אם רק היו מבקשים. אבל למה לקשקש כשאפשר לפנטז? תהני, הגלרייה הזאת נעשתה במיוחד בשבילך.

>> רוצה עוד תמונות? אז הנה כמה גברים שדווקא הזדקנו רע. רע מדי