ה"סלאפ האפי +" מגיע עם שלל הבטחות מפוארות ומילות באזז: ספנקינג, עיסוי נרתיקי, נקודת הג'י. הצורה הייחודית שלו, בשילוב עם הפיצ'רים המדוברים, גרמה לי לחשוב (או לקוות) שמדובר במוצר משנה חיים: זה מכבר למדתי והפנמתי כי הדרך לאורגזמה נשית מושלמת עוברת בעיסוי פנימי עמוק תוך כדי תנועת "בוא הנה", אבל כל הניסיונות הידניים הנואשים שלי עד כה נגמרו בתחושת אי נוחות מאכזבת מתחת לפופיק. הוויברטור השטוח והרחב הזה, שמסוגל להתגמש מעלה ומטה בקלות, בהחלט נראה לי כמו פטנט שעשוי לכבוש בקלות את הפסגה שהאצבעות כשלו להעפיל אליה.

אז כן, הציפיות היו בשמיים וערב חגיגי ואינטימי אף אורגן לטובת מפגש ההתייחדות ההיסטורי. זה התחיל מעולה, עם גירוי חיצוני שעובד מצוין במבנה השטוח ובאפשרויות הרטט המגוונות, ובתיבול כמה ספאנקים בריאים בהתאם להוראות היצרן - ואז הגיע הרגע הגדול. גדול מדי, כפי שהתברר די מהר. המבנה החדשני שעד כה נראה והרגיש כמו רעיון גאוני, הפך פתאום לבעיה. זו כמובן חוויה מאוד סובייקטיבית ואינדיבידואלית, אבל ה"סלאפ האפי" פשוט היה רחב מדי עבורי, גם אחרי הרפיה ושימוש בחומר סיכה. מה אתן יודעות, כנראה שהתחושה של סרגל גומי עבה במעלה הנרתיק היא לא בדיוק דרך המלך למפגש הפסגה עם נקודת הג'י.

>> בפעם הקודמת ניסינו את הלשון האלוהית: ויברטור העונג האולטימטיבי עשה לנו את הערב

נאלצתי לחזור ולהתנחם בגירוי החיצוני המשובח של ה"סלאפ האפי", שבזכותו הוא ודאי ימשיך לשכון במגירה שליד מיטתי, אבל לא יכולתי שלא לייחל לגרסה קצת יותר צרה וקצת פחות שטוחה של המוצר, שהייתה מספקת את החוויה השלמה מכל הכיוונים. יש פה אחלה רעיון, כנראה שגם הדרך לנרתיק מאוכזב רצופה בכוונות טובות. 

389 שקל, להשיג בסיסטרס