ברגע שקיבלתי לידיי את ה"Fantasy For Her" מצאתי את עצמי רצה הביתה. גם כי הקופסא הייתה קצת גדולה בשביל התיק הקטן שלי, ולכל מי שהלך לצדי ברחוב הספיקה הצצה קטנה לכיווני בשביל לגלות מה מסתתר לי שם - אבל גם בגלל שמשהו בצבע הסגול הזה, עם הלשון המוזרה הזאת והמשאבה השקופה, היה אמנם קצת מאיים ומוזר ומצחיק, אבל מאיים ומוזר ומצחיק הם לא כל כך גרועים כשמשליכים אותם לשדה הסמנטי של צעצועי המין. לא? 

 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Kim's Secrets (@kimssecrets_) on

 

 פתחתי את הקופסא ובתוכה מצאתי את המכשיר המרכזי, מעין דילדו מעוצב מסיליקון נעים וחלקלק שבסופה חתיכת סיליקון ורדרדה דמוית לשון (כולל בלוטות הטעם), שני כיסויי סיליקון שקופים לאותה הלשון, שני מכסי פלסטיק שמתלבשים מעל ומסביב ללשון במצב השאיבה וכמובן מטען. אז ניגשתי למלאכה, וכמה שנהניתי ממנה.

 

PD4943-12 Fantasy For Her-  Her Ultimate Pleasure from Pipedream Products on Vimeo.

 

על צד הקופסא מופיע הכיתוב "שאיבה אינטנסיבית", אותה אפשר לנסות ב-3 דרגות חוזק שונות, ואם להיות כנה, רציתי לנסות את כולן. ואם להיות עוד יותר כנה – אף אחת מהן לא הייתה אינטנסיבית מספיק. לכן החלטתי להמשיך לקרוא את ההוראות ולנסות דווקא את אחת מ-7 העוצמות שיש ל"לשון" להציע.

לשון הגומי הוורודה היא יחסית קשה, אבל הסיבובים והרטטים היו יחסית עדינים אז בשילוב ביניהם נוצר באלאנס, שהיה פשוט מושלם עבורי. אבל בשביל למקסם את הפינאלה המיוחל, שוב חזרתי להוראות ההפעלה הצדדיות וגיליתי שבמכשיר הסיליקון המרכזי, מלבד לצרכי אחיזה מדויקת, ניתן להשתמש גם לחדירה. הוא לא עבה מדי, הרטט שלו נעים ושקט והוא עושה את העבודה בדיוק כמו שצריך.

לסיכום: מצבי השאיבה, אפילו בשביל אחת עדינה כמוני, לא מספיק חזקים והם סתם גימיק חמוד שרק הרעיון שלו מספיק בשביל לגרות על ההתחלה. הלשון אלוהית והדילדו, עם הרעידות הקטנות והצורה המדויקת (שלא מזכירה יותר מידי את איבר המין הזכרי, בקטע מרענן) לגמרי עשו לי את הערב.

690 שקל, להשיג בסיסטרס