בגידה 1 (צילום: istockphoto)
שיט בובי, הלכה החתונה | צילום: istockphoto
הוכחה להיות בין הדין הרבני מוסד נאור ומתקדם התקבלה השבוע, לאחר שדייני בין הדין הרבני בנתניה פסקו כי אישה גרושה אינה מותרת למאהב שלה, ואסור לה להינשא לו.

האישה, תושבת השרון, התגרשה לפני כשלוש שנים מבעלה, לאחר שזה חשף כי היא בוגדת בו. הבעל הנבגד קיבל מידע על גבר זר הפוקד מפעם לפעם את ביתו בשעה שהוא איננו בבית, ופתח בחקירה פרטית במטרה לחשוף את הרומן של אשתו.

עוד בערוץ הנשים:

לדבריו של הבעל, החקירה העלתה פרי והוא הצליח השיג ראיות המוכיחות שאשתו נוהגת לבלות עם הגבר הזר – לעתים בביתה ולעתים בביתו. לאחר שהבעל הציג את הראיות בבית הדין הרבני בנתניה וביקש להתגרש, קבעו הדיינים שעל האישה לתת לו גט. אלא שאת ההחלטה הזו ליוותה הצהרה נוספת – לו תרצה האישה הגרושה להתחתן ביום מן הימים עם אותו הגבר איתו נאפה, בית הדין הרבני לא ירשה זאת.

"הוא נצפה מסתובב בגופיה בביתה בשעת לילה מאוחרת"

ואכן, זמן קצר לאחר הגירושים פנתה האישה לבית הדין וביקשה את אישורו להינשא למאהבה לשעבר. היא טענה בתוקף כי לא בגדה בבעלה, וכי לפני גירושיה היה הקשר שלה עם אותו הגבר קשר ידידות בלבד. "הוא סייע לי במשבר בחיי הנישואים שלי, תמך ועודד אותי ברגעים הקשים, אבל לא קיימנו יחסי אישות", סיפרה לבית הדין. "התחלנו לקיים יחסי מין רק לאחר שהתגרשתי", התעקשה.

לדבריה, בעלה הוא שעומד מאחורי הפסיקה המכוערת, בנסותו למנוע ממנה לממש את אהבתה ולהיות מאושרת בחייה החדשים. "בעלה אמר מראש שיעשה הכול כדי שלא נתחתן. אין לו שום הוכחות שהיינו זוג לפני הגירושים, והוא עשה את כל הבלגן כדי שלא נתחתן. לא קרה כלום בינינו בתקופה שהייתה נשואה", טען גם המאהב לשעבר.

הדיינים החליטו לדחות את בקשת האישה להינשא מחדש, רק מכיוון שמדובר במאהב שלה לשעבר. "הצדדים במעשיהם עשו מעשים שדינם כדין דבר המכוער בארבעה דברים: 1. האישה הגיעה ללון בביתו. 2. האישה המשיכה בקשר איתו למרות שהבעל היתרה בה. 3. השניים מסתובבים ביחד כזוג והוא נצפה מסתובב עם גופיה בבית בשעת לילה מאוחרת. 4. עברו לגור ביחד מיד לאחר הגירושין והולידו בן דרך זנות ולא דרך נישואין", פסקו הדיינים. האישה שוקלת לערער לבית הדין הרבני הגדול.