בוער לך בקצה הציצי, ואת פשוט חייבת לתמוך באיזו מחאה פמיניסטית – אבל לא מעזה לצאת לרחוב חשופת חזה? הרי לך הפתרון: מעצבות אמריקאיות מציעות למכירה דרך אתר אינטרנט את טאטא טופ – חזיית ביקיני בצבע גוף עליה מצוירות פטמות נשיות במיקומן האותנטי.

מה ההבדל בין הפטמות של גבר ושל אישה?

בגד הים החדש, כך עושה רושם, הוא שלב נוסף במחאת הפטמות – הכופרת בחוק לפיו פטמה גברית מותרת בציבור, בעוד זו הנשית אסורה. "למה אישה לא יכולה ללכת טופלס? כשחושבים על זה, מה ההבדל בין הפטמות של גבר ושל אישה?", נכתב באתר, "האם זו באמת רקמת השד העודפת? האם זו העובדה שפטמות של אישה מגיעות עם ואגינה?".

עוד בערוץ הנשים:

בהמשך הטקסט תוהות היזמיות האם נוכחותה של פטמה נשית חשופה היא אכן כל כך פוגענית ומגעילה, שהיא חייבת להיות מכוסה. "על מי מנסה החוק הזה להגן, ומפני מה? איזה מסר זה מעביר לנשים צעירות לגבי הגוף שלהן, שעליהן להתבייש בו ולכסות אותו?"

ההישג, מבחינת המעצבות, הוא יצירת בגד ים שמאפשר לך ללכת עם ולהרגיש בלי, מבלי לעבור על החוק. אנחנו לא יודעות אם אנחנו בעד התנועה לשחרור הפטמה, עוד לא החלטנו. אבל אנחנו בהחלט אוהבות את טאטא טופ - לטעמנו מדובר בהברקה חמודה עם קריצה, וזה ממש מספיק בשביל לקבל מאיתנו לייק.

 

 >> היית מתחתנת על מטוס? הנה אחת שהסכימה לעשות את זה