אין תמונה
נעליים במעמד ליין

ארון הבגדים שלך. נדמה שלא משנה מה תעשי, תמיד יהיו לך יותר מידי בגדים ופחות מידי מקום; כדי להקל על ארגון מלאי הבגדים, האקססוריז והנעליים שלך לקראת ניקיון הפסח המתקרב, ליקטנו כמה טיפים ופתרונות יצירתיים שיסייעו לך לעשות קצת סדר.

נעליים שטוחות (כמו נעלי סירה או נעלי ספורט) ניתן לסדר בתוך ארגז בקבוקי יין ישן. כדי לשוות לארגז מראה נעים אפשר לכסות אותו בעטיפה, ולשים אותו מתחת לאזור התליה בארון, לניצול מקסימאלי של המרחב.

אין תמונה
מגפיים תלויות על מתלה למכנסיים

את המגפיים שלך את יכולה לתלות באופן הזה, ובזוגות, על מתלים למכנסיים או חצאיות. תליה כזו גם שומרת על צורת המגפיים, וגם מאפשרת איתור ושליפה זריזים.

אין תמונה
תכשיטים במתקן לקוביות קרח

כדי להכניס קצת סדר לערימת העגילים שלך, ניתן לאחסן אותם בתוך מתקן ישן לקוביות קרח. במתקנים כאלה אפשר להשתמש גם לאיחסון שרשראות דקות ועדינות, באופן שיפריד ביניהן, וימנע מהן להתלפף אחת בשניה.

לוח שעם יכול להיות פיתרון מושלם לאיחסון של שרשראות כבדות וצמידים. פשוט הצמידי ללוח סיכות, ותלי את הפריטים השונים.

אין תמונה
שרשראות תלויות על לוח שעם
אין תמונה
שרשראות על מתקן לתליית כוסות

פתרון אחר לאחסון שרשראות מגיע בדמות מוט התליה הישן מהמטבח: את הווים ששימשו בעבר לתליית כוסות ומצקות ניתן לנצל לתליית שרשראות ואקססוריז.

את מתלה הנעליים השקוף הזה אפשר לנצל להרבה מעבר לאיחסון נעליים. כדי לנצל את מרחב הארון באופן אופטימלי, ניתן לתלות אותו בחלקה הפנימי של דלת הארון, ולהשתמש בתאים כדי לאחסן חגורות, צעיפים ושאר אקססוריז, באופן שיקל על איתורם של הפריטים השונים.

אין תמונה
אקססוריז במתלה נעליים
אין תמונה
סנדלים על קולבים

במתלים עשויים מתיל ניתן להשתמש לתליית כפכפי אצבע. ניתן לכופף את המתלים לצורה שבתמונה, ולתלות כפכף על כל צד באופן שיקל על ההתמצאות לקראת הקיץ המתקרב.

על מנת למנוע הצטברות של אבק על הנעליים שלך, את יכולה לאחסן אותן בתוך כובעי מקלחת חד פעמיים. העובדה שהם שקופים תקל עלייך לאתר את הנעליים שחיפשת בין ערמות הנעליים בארון.

אין תמונה
נעליים ארוזות בכובע למקלחת
אין תמונה
תיקים על ווי וילון האמבטיה

אופציה לאחסון התיקים היא שימוש בטבעות התליה של וילון אמבטיה ישן. פשוט לפפו אותן סביב מוט התליה בארון, ותלו את תיקי היד שלכן.

את החולצות והמכנסיים ניתן לקפל במגירה באופן אנכי. קיפול כזה עדיף על הקיפול הקלאסי (בערימות על גבי המדפים) מכיוון שהוא מאפשר שליפה של פריטים מבלי "להפיל" את הערימה כולה.

כדי לנצל באופן מקסימלי את מרחב המדף, ניתן לחלק אותו באמצעות מחזיקי ספרים ישנים. חלוקה כזו אף מונעת "קריסה" של ערימות הבגדים כאשר אתן שולפות פריט מתחתית הערימה.

אין תמונה
לקפל את הבגדים בתוך המגירות

אין תמונה
לסדר את הבגדים בעזרת מחזיקי ספרים

צמידים את יכולה לשים על בקבוקי משקה ישנים מזכוכית - גם תמחזרי, וגם תקבלי פתרון מדליק ושימושי.

אין תמונה
צמידים על בקבוקי קוקה קולה
>> רחרחנו ומרחנו המון מארזים יפים לכבוד החג. לעצמך את עומדת לבקש את המארז של SABON