אחרי שלמדנו שמרבית קוראות mako נשים אשכרה דואגות לכבס את החזייה שלהן כל שלושה-ארבעה שימושים, הגיע הזמן ללמד איך לעשות את זה כמו שצריך. לכן, אספנו כמה טיפים שימושיים במיוחד שישמרו על החזיות היקרות שלנו.

1. רגע לפני שאת גוזרת את התגית
רוב הנשים אוהבות לחתוך את התגים מההלבשה תחתונה שכן הם פשוט לא נראים מאוד סקסיים ולרוב גם מגרדים. אבל רגע לפני שאת עושה את המעשה הבלתי הפיך, העיפי מבט על תווית הבד והוראות השטיפה ושנני.

2. כמה חזיות בחורה צריכה?
כדי לשמר את החזיות שלך לאורך זמן ודאי שיש לך מספיק מהן. לרוב הנשים יש מגירה מלאה בחזיות, אבל רק מעטות שהן לובשות על בסיס קבוע. את רק צריכה שלוש עד חמש חזיות שאתן באמת אוהבת ולובשת, כי כך את יכולה לעשות סבב מיום ליום ולא לחשוק אותן מהר מידי.

ג'ניפר אניסטון בלי חזייה (צילום: Splashnews, splash news)
היא בטח בכביסה | צילום: Splashnews, splash news

3. למשקיעות: שטיפה ידנית

המינון הנכון לניקוי חזיות הוא: שטיפה אחרי כל שלוש לבישות. השתמשי במים קרירים, חומרי ניקוי עדינים והשאירי את החזיות עם חומר הניקיון לפני שאת סוחטת אותן. עכשיו, סחטי בעדינות את המים העודפים על ידי הצבת החזייה בין שתי מגבות, עצבי מחדש את הכוסות (הקאפס) ויבשי אותן.

ומה עושים עם חזיות שהצהיבו? קחי גיגית עם מים פושרים, הכניסי לתוכה תיונים של תה ירוק, תה רגיל או תה בטעמים, והשרי את החזיות למשך חצי שעה. הצבע האפרפר יחזיר את החזייה לצבעה המקורי.    

4. לעצלניות ולעסוקות: שטיפה במכונת כביסה

א: עוד לפני שאת מכניסה אותה למכונה - סגרי את כל הקרסים של החזייה כדי שלא יתפסו ויהרסו בגדים אחרים או שלא יתקעו בתוף של המכונה. אחר כך הכניסי את החזייה בסל כביסה נפרד (הכדורים הקטנים שאפשר לרכוש, למשל, בחנויות הכל בדולר) או אפילו בציפה של כרית שמנע מהכתפיות להסתלסל ולהסתבך.

ב: תמיד עדיף לבחור בכביסה עדינה עם מינימום של פעולה מכאנית (כמו סחיטה). חזיות מכילות סיבי לייקרה וחומרים אחרים, וחום פשוט יהרוס אותם.

ג: מומלץ לא למלא את המכונה עם שאר הכביסה הרגילה שלך. פריטים כמו מגבות ובעיקר ג'ינס לא הולכים לעשות לחזיות העדינות שלך שום טוב.

ביונסה (צילום: Splashnews)
מסכנה, בטח נהרסה לה אחרי שימוש במייבש | צילום: Splashnews

ד: אם החזייה שלך מוכתמת בעקבות שימוש בדאודורנט, ניתן להשתמש בסבון מוצק על מנת להוריד את הכתם או לרכוש סבון ייעודי להסרת כתמים, יש להיזהר משימוש מוגזם עם החומרים על מנת שהחזייה לא תוכתם עוד יותר.

ה: אופציה מצוינת לשטיפת מכונה של חזיות שהצהיבו: הוסיפי חצי כוס לימון טבעי אחרי סחיטה לאבקת הכביסה. מומלץ לחזור על הפעולה מספר פעמים כדי לקבל תוצאה איכותית וטובה יותר. אל תשתמשי באקונומיקה במידה שהחזייה שלך לא עשויה 100% כותנה שכן אם החזייה עשויה מסיבים סינטטיים או מעורבים, שימוש באקונומיקה יצהיב אותן לאחר השימוש.

ו: אם לא בא לך על אף אחד מהשלבים הבאים, אין בעיה, אבל עשי לנו, לעצמך ובעיקר לחזיות שלך טובה אחת גדולה ואל תכניסי אותן למייבש הכביסה . החום נוטה לייבש את האלסטיות של החזייה ולכך להרוס אותה. הכי טוב? הניחי את החזייה על משטח ייבוש ישר (מגבסת פרוסה על המיטה או הכי טוב: חבל כביסה).