אין תמונה
זה כאילו פשוט, אבל צריך קוארדניציה לעזאזל. צמה קלועה והיא עולה
כאמא לילדה בת 3 וחצי, אני מגלה שקליעת צמה היא לא כל כך פשוטה לעשייה. אני יכולה להאשים את העובדה שהילדה זזה ומסתובבת כל הזמן, אלא שמדובר בתירוץ. עובדה שדודה שלה קולעת לה צמות יפהפיות ברגע. חוץ מזה שמלבד ילדות בנות 3, מסתמן כי צמות הן ללא ספק הדבר הכי חם על הראש שלנו היום. גם על בנות 33.

 אז המסר ברור: אני צריכה הדרכה. מצולמת, מפורטת ואיטית עד כמה שאפשר, בבקשה. אם גם את כושלת בידייך והצמה שכרגע קלעת נראית בעיקר כמו בייגלה שבור, הנה הדרכה מצוינת ופשוטה שראינו בבלוג הנפלא  של לורן קונרד thebeautydepartment, הבחורה שעושה לצמה, על כל צורותיה, שירות נפלא. כל מה שאת צריכה זה שיער ארוך וחלק (אם אין בנמצא, תפנפני אותו, תיישרי אותו, תגהצי אותו, או לכי על המתולתל הטבעי שלך. יאללה חיים רק פעם אחת), וגומיות קטנות אלסטיות וקצת מכאיבות (בשביל יופי צריך לסבול, לצערנו). אגב, מסתבר שהסוד טמון בגומיות הקשוחות האלה.

רוצה לגוון? קבלי עוד הדרכה מצולמת של הקונרדית. הפעם היא הולכת על צמת שיבולת משודרגת. מדובר בצמה למקצועניות יותר, כאלה שידן קלה על הצמה הקלאסית. תעקבו אחר ההדרכה המפורטת היטב, וזה ישתלם לכן. גם כאן תזדקקו לשיער ארוך ומושלם (מצטערות, זה מה יש), גומיות אלסטיות ארורות וקוארדינציה משובחת. לא הצלחתן בפעם הראשונה? נסו בחמישית. התמדה היא לא מילה גסה.

>> בפעם הקודמת: צמת אבועגילה מושלמת