הקורא זיגמונד פרויד יכול להתרווח בכורסתו, ולהנהן בסיפוק בארשת רצינית: יותר מ-75 שנים מאז נקבר הפסיכיאטר המהולל (אם אתם מתעקשים - בבור שיכול להיראות כאיבר מין נשי), החלטנו לצאת ולהוכיח שהמון-המון דברים בעולם יכולים - מבלי להזדקק לעיבודי פוטושופ או דמיון מפותח מדי - להיראות כמו ואגינה.  

איבר המין הנשי, לפי ד"ר פרויד, מעורר בנו פחד מובנה - אצל זכרים בגלל חרדת הסירוס ("תראו מה עלול לקרות לכם אם ייקחו לכם את איבר המין ותישארו, מסכנים, עם פות במקומו"), וכן בשל "האימה האל-ביתית", מושג פרוידיאני שמתאר פחד מדבר מוכר ולא מוכר בעת ובעונה אחת. עולמות הקולנוע, האמנות, הטבע, האדריכלות ואפילו הקונדיטוריה מלאים בדימויים של איברי מין נשיים (המכונים דימויים יונינים או יוניקים) - אנחנו רק ליקטנו.  

מערות

הקישור בין איבר המין הנשי למערות עתיק, אבל אף פעם לא נמאס - ובדוגמה הזו יש אפילו שיער ערווה, למקרה ששכחתם איך זה נראה, לאור אופנת המריטה של השנים האחרונות. 

מערה (צילום: mako)
מערה | צילום: mako

המאורה של אורסולה

המכשפה שגוזלת את קולה של בת הים הקטנה (אקט שמרפרר בעוז לחרדת סירוס, אם כבר מדברים) חיה במאורה חשוכה, לחה ועמוקה - טוב, אין צורך שנמשיך, נכון?

המאורה של אורסולה (צילום: mako)
המאורה של אורסולה | צילום: mako

חצי מלון

רגע לפני שמפלטים אותו לקערה אפשר לראות בבירור – לפרי הצהוב והגדול יש צורה שמזכירה מאוד איבר מין נשי. 

חצי מלון (צילום: www.familybalancesheet.org)
חצי מלון | צילום: www.familybalancesheet.org

חצי תות

האמת היא, שאם נפרוס באמצע פירות רבים נקבל צורה דומה שמזכירה ואגינה. גם אצל התותים זה ככה, כמו גם באשכוליות, אפרסקים ועוד.

חצי תות (צילום: אימג'בנק / Thinkstock)
חצי תות | צילום: אימג'בנק / Thinkstock

סחלבים

הם עולים את משקלם בזהב ושום זר כלה אינו שלם בלעדיהם - אבל מעט קשה להתעלם מהעובדה שעלי הכותרת של הפרח יוצרים צורה נרתיקית מובהקת. 

סחלב (צילום: mako)
סחלב. טוב, זה באמת איבר הרבייה שלו | צילום: mako

כוחות אופל

אם כבר ליצור הפחדות מהאיבר הבולעני, מה טוב יותר מלשוות את מראהו לרשע האולטימטיבי, סאורון מ"שר הטבעות"? 

העין של סאורון (צילום: mako)
העין של סאורון | צילום: mako

ארנק פתוח

טוב, ידוע שנשים הן חמדניות, שחושבות כל היום רק על כסף – לעומת גברים, שמתעניינים כמובן בנושאים הרבה פחות חומריים. אז מה הפלא שאם מביטים מהצד בארנק ממוצע, רואים פות?

ארנק (צילום: mako)
ארנק | צילום: mako
 

עכבר למחשב

אתם קוראים את הכתבה במחשב? ובכן, הציצו רגע בעכבר שלכם. דומה, נכון? יש רק לקוות ששום דגדגן מעולם לא נתקע כמו שקורה לאלפי גלגלות-עכברים מדי יום. 

עכבר למחשב (צילום: mako)
עכבר למחשב | צילום: mako

אצטדיון אל ווקרה בקטאר

משחקי המונדיאל 2022 ייערכו בקטאר. החבר'ה המקומיים לוקחים את העניין ברצינות, וכבר עמלים במרץ על הקמת האצטדיון המרכזי - אלא שדווקא במדינה האיסלמית השמרנית יצא שהמבנה המרשים נראה פחות כמו מגרש ויותר כמו פתח נרתיק. 

אצטדיון בקטאר (צילום: mako)
אצטדיון בקטאר | צילום: mako

עוגיות מזל סיניות

יש להן חמוקיים חמודים והעתיד יוצא מהן – האם זו לא מטאפורה מושלמת? אגב, גם בקונדיטוריה העברית יש מקבילה ואגינלית, אוזן ההמן המשולשת וממתיקת הסוד.

עוגיית מזל  (צילום: אימג'בנק / Thinkstock)
עוגיית מזל | צילום: אימג'בנק / Thinkstock

>> משל התה שילמד אותך אם היא רוצה לשכב איתך או לא