מכשיר לעיצוב האף (צילום: Japan Trand Store)
הפרפר שיפרפר בשבילך את האף המושלם | צילום: Japan Trand Store

הפרופיל של האף שלך תמיד הציק לך, אבל אין לך את האומץ לבקר אצל המנתח? קבלי את הטרנד החדש: ליין מוצרים שיעזור לך לקבל מראה של אחרי ניתוח פלסטי - מבלי לעבור תחת הסכין. המוצרים נמכרים בבית העסק Japan Trand Store, והינם, כמה מעודד, פרי פיתוחם של מומחי יופי יפניים. בעזרת טכניקה ייחודית ושימוש יומיומי יכולים מכשירים אלו – או לפחות ככה טוען היצרן שלהם - להרים את אפך, להחליק את עורך ולהצר את היקפיך. הזוי? כן, גם אנחנו חושבות.

באתר החברה מצאנו מכשיר בעל שתי שיני סיליקון המוחדר לתוך הנחיריים. המכשיר נקרא Hana Tsun, "מעמיד אף" ביפנית: "יש לך תסביך אף? החדירי לתוכו קליפס! חלופה זולה ולא כואבת לניתוחים פלסטיים", נכתב שם. הקליפס דוחף את צדי הנחיריים ומתקן את קווי המתאר של האף, ולפי ההוראות 20 דקות של טיפול יומי יעצבו לך את האף המושלם. מכשיר אחר מבטיח להרים את האף ולהפוך אותו לסולד באמצעות רטט שידחוף אותו כלפי מעלה, ומכשיר שלישי פועל על רטט גם הוא, מעוצב כפרפר ורוד וחינני ומבטיח להדק את החוטם כדי שיהיה קטן וסולידי, בדיוק כמו זה שחלמת עליו.

מכשיר להרמת אף (צילום: Japan Trand Store)
20 דקות ביום ויש לך אף חדש | צילום: Japan Trand Store
מכשיר למתיחת קמטים (צילום: Japan Trand Store)
המשקפיים שיחזירו לך את נעורייך | צילום: Japan Trand Store

מה עוד בהיצע? זוג כריות רוטטות המונחות מתחת לעיניים ונלחמות בעור נפול: "לא תיראי יותר עייפה או זקנה, הודות לכריות שמעסות את העור העייף והמקומט". לקמטוטים מסביב לעיניים מציעים באתר משקפיים מיוחדים המותחים את העור, ולעור הפנים מסיכת רצועה שאמורה להחזיר לך עור קליל וצעיר. מבטיחה במיוחד היא הכרית לעיצוב המותן, שכל מה שאת צריכה לעשות כדי לקבל גזרה מושלמת הוא לשכב עליה. 

סקפטיות? נו טוב, גם אנחנו. המוצרים עולים בין 50-110 דולרים, והאפקטיביות שלהם, עד שלא יגידו לנו אחרת, מוטלת בספק. נעים לשמוע שמישהו לפחות מנסה למצוא פתרונות לשימור מראה הפנים והגוף מבלי לערב כירורגיה, והאמת היא שאנחנו לגמרי מאמינות שאם מישהו יצליח לעשות את זה יום אחד – אלה בטוח יהיו היפנים.

מכשיר להרמת אף (צילום: Japan Trand Store)
מכשיר להרמת אף | צילום: Japan Trand Store
כרית מחטבת (צילום: Japan Trand Store)
כרית מחטבת. רק שוכבים עליה - ומתחטבים | צילום: Japan Trand Store

אוהבת לקבל מתנות? הכירי את הגלוסיבוקס