חודש אוקטובר הוא חודש המודעות למלחמה בסרטן השד. בניסיון לגרום לאנשים להתקרב לנושא מבלי להירתע, ניכר כי מושקעים מאמצים רבים, חלקם מקוריים יותר, חלקם פחות, אבל רובם חושפים חזה למען מטרה טובה. אנחנו מצאנו סרט אחד מבית funny or die שהצליח לקיים משולש קדוש מבחינת המפרסמים: ללהק את הדוגמנית והשחקנית היפה רבקה רומיין, לגרום לה להתערטל ואפילו להצחיק. הקשר בין הסרטון למלחמה בסרטן מוזכר, אגב, רק בכיתוב ורדרד בסוף.

"היי, אני רבקה רומיין. כולנו יודעות כמה קשה לג'נגל בחיים האלה: בין העבודה, הבית, הילדים, הבעל ומה לא. אבל מתי בפעם האחרונה תמכת בעצמך?", אומרת הבלונדינית הנאה בזמן שהיא פושטת את החלוק שעל גופה. 

קאט. בשוט הבא היא כבר עומדת חשופת חזה בסקיני ג'ינס ומסתירה את שדיה המפוארים בידיה. וכך היא מסבירה, בהומור עצמי רב, איך עשתה קריירה מחזיית הידיים שלה, כיצד היא מצליחה ללגום מהקוקטייל בזמן יציאה כששתי ידיה עסוקות בתמיכת החזה, כיצד היא מערבבת את כוס הקפה בבוקר בעזרת פיה בלבד ומה לא. היא ממליצה, אגב, על החזייה לכל אחת שרק יכולה ובסוף גם מציגה ספויילר: "בקרוב אציג את הכיסוי לגבר".

בשורה התחתונה: זה מצחיק. האם זה מקדם את המודעות לסרטן השד?  האם תלכי ותבדקי את עצמך? לא ברור, אבל זה ללא ספק אחד האמצעים המקוריים ביותר שנתקלנו בהם בחודש המדובר. ואגב, רבקה הזאת, לא רק נראית טוב, היא גם מצחיקה.

>> הידעת? היום, יום ראשון, הוא יום ללא חזייה
>> על דיאטת המחוך כבר שמעת?

mako  נשים, עכשיו גם בפייס. אז למה את מחכה?