הרבה גורמים יכולים לדרדר נערות לאנורקסיה ואחד מהם הוא גם חברויות שמשתבשות; רק תשאלו את מייגן, שניהלה קשר חברי קרוב עם נערה נוספת בתיכון בו למדה. "בילינו כל רגע מהיום יחד והטבענו אחת את השנייה בחוסר הבטחון שלנו לגבי הגוף שלנו. החברות הזו 'אימנה' את שתינו להפרעת אכילה קשה. התגנבנו מהבתים שלנו בשש לפנות בוקר כדי לרוץ ושיחקנו יחד בדמינגטון במשך שעות בגינה של הבית שלי - משחקים שלאחריהם היינו נגררות הביתה בקושי ומחסלות ביסקוויטים ועוגות. שתינו התנדנדנו מעל צוק הפרעות האכילה, לא הבנו כמה החברות בינינו רעילה", כתבה בבלוג שלה.

אין תמונה
"לא הבנו כמה אנחנו רעילות אחת לשנייה". מייגן בתקופת האנורקסיה

"מגיע לך לחיות בלי להתעסק באיך שאת נראית!"

הזמן חלף וחברתה הטובה של מייגן עברה לעיר אחרת. אבדן החברה הטובה, דחף את מייגן עמוק יותר אל תוככי הפרעת האכילה עד שזו הפכה לאנורקסיה. כעת, כמעט עשר שנים לאחר שחלתה - מייגן הבריאה מהאנורקסיה ולדבריה ההחלמה מהפרעת אכילה קשה תלויה באופן ישיר בכוח רצון והתחייבות של החולה לתהליך ההחלמה.
"השורה התחתונה היא שמגיע לך להרגיש טוב לגבי הגוף שלך", כתבה לעשרות אלפי הקוראים שלה. "מגיע לך לחיות את החיים במלואם בלי להתעסק כל הזמן באיך שאת כן או לא נראית. מגיע לך להרגיש יפה ומגיע לך לדעת שהערך העצמי שלך ממש לא קשור לתכונות השטחיות יותר, כמו היופי החיצוני שלך".

A photo posted by Megan �� (@bodyposipanda) on


A photo posted by Megan �� (@bodyposipanda) on


מייגן לא רק מפזרת מילים לאוויר: בחשבון האינסטגרם שלה היא מעלה אינספור תמונות שלה - גם בהלבשה וגם בביקיני, עם הקילוגרמים העודפים והגזרה העגלגלה. נכון לכתיבת שורות אלו יש לה כמעט 28,000 עוקבים מרחבי העולם - מספר שרק הולך ועולה. למי שמתקשה בקבלה עצמית היא מייעצת: "הביטו במשפחה ובחברים שלכם, חשבו עד כמה אתם אוהבים אותם וכמה יפים הם בעיניכם - וזכרו שהם חושבים עליכם בדיוק את אותו הדבר".

A photo posted by Megan �� (@bodyposipanda) on

A photo posted by Megan �� (@bodyposipanda) on


>> תנועת מחאה: נשים גדולות מתעמלות על אפם וחמתם של המלעיזים