השבוע חגגנו בשעה טובה את היום הראשון של הקיץ. זה הזמן להיפטר מכל מה שמזכיר מכנסי ג'ינס ארוכים, מכל מה שמדיף ריח שרוולים, ומכל אותם קרמים עתיר מרקם וכבדי הרגשה. זה בדיוק הזמן להוציא מהארון את הבדים הקלילים, את השמלות והחצאיות ואת מקדם ההגנה. האמינו לי, מה שאני עברתי השבוע עם גב שרוף, לא אאחל אפילו לגרועות שבמתלבשות.

המתלבשות הטובות של השבוע

23.6- אמה רוברטס (צילום: Stephen Lovekin, GettyImages IL)
תהיי בטוחה שנזהה אותך. אמה רוברטס | צילום: Stephen Lovekin, GettyImages IL

אמה רוברטס, הקרנה של "The Art of Getting By" בניו יורק
מבלי ששמנו לב, אמה רוברטס הולכת ומסתמנת כמתלבשת הטובה ביותר של אביב 2011, ואנחנו לא יכולות לחשוב על דרך מוצלחת יותר לכבוש את אהדתנו. משהו בטול של השמלה היה יכול להיות מאוד ילדותי, אבל הוא כה דק ומעודן, כך שהוא פשוט מוסיף הילה קרירה לשמלה הנאה בצבע גוף. ככה, מבלי שראינו אפילו סרט אחד שהיא שיחקה בו, אנחנו כבר יודעות שכשנראה את פניה מפציעות על האקרנים זה ישמח אותנו. וזהו, חברותיי, שיווק בגלמותו.

פריס הילטון, מסיבת בריכה של "ניבאה" בבל אייר
פיצחנו את הסוד שגורם לפריס הילטון להתלבש באופן כל כך אלגנטי השנה. אם בשנים קודמות היא הייתה צריכה להחזיק את הדגל של הטראש האמריקאי, ולהתלבש בהתאם, השנה הגיעה קים קרדישיאן, והראתה שכל מה שפריס ייצגה היה מלא סטייל לעומתה. אי לכך, יכולה פריס לאמץ את האופנה המוצלחת, ולהפגין פעם אחר פעם טוב טעם על השטיח.

23.6-פריס הילטון (צילום: Toby Canham, GettyImages IL)
מסתבר שטראשית יכולה לשנות את עורה. פריס הילטון | צילום: Toby Canham, GettyImages IL

קמרון דיאז, צילומים לקראת "מורה רעה" בגרמניה
קמרון דיאז חורשת את העולם במסע יחסי הציבור של סרטה החדש שממש מתחשק לנו לראות. ולכל מקום שהיא מגיעה אליו, היא דואגת לחשוף את הרגליים הנפלאות שלה. דיאז היא מקרה קלאסי של "זהי את היתרונות שלך, והשתמשי בהם בתבונה". נכון שיש פעמים בהן היא מגזימה וחושפת קצת יותר מדי, אבל בשמלה הזו היא מקסימה ונאה.

23.6-קמרון דיאז (צילום: Andreas Rentz, GettyImages IL)
אחלה רגליים, חברה. קמרון דיאז | צילום: Andreas Rentz, GettyImages IL

הלן מירן, נשף של היכל התהילה של הוליווד
מפחדת עת תגיעי לזקנה, ותפסיקי להיות רלוונטית? הלן מירן מדגימה כל מה שצריך לעשות כדי להמשיך להיות שיק בכל גיל. לא, אין צורך לצבוע שיער בחום עד המוות, אפשר לעבור לאפור, ועדיין להיראות כמו המלכה של העולם. האם בבוא העת גם לנו יהיה אומץ כמוה, ללכת על אפור, ועדיין להיראות זוהרות? ימים יגידו. בכל מקרה, הלן מירן היא אישה עם ביצים אופנתיות, שחייבים להעריך.

הלן מירן-23.6 (צילום: Frederick M. Brown, GettyImages IL)
להעתיק וללמוד. הלן מירן | צילום: Frederick M. Brown, GettyImages IL

זואי דשנל, טקס פרסי המבקרים בבוורלי הילס
זואי דשנל
הייתה אמורה להיות כוכבת הרבה יותר גדולה ממי שהיא. יש בה משהו ידידותי למשתמש ורענן שאנחנו לא מוצאים אצל כל שחקניות הוליווד, וזה ניכר גם על השטיח. בשמלה לבנה של Andrew GN היא מדגימה מראה שהיינו בהחלט יכולות לאמץ ביום יום. במראה "בת השכן" תמיד היה משהו סקסי, וגם הפעם.

זואי דשנל-23.6 (צילום: Alberto E. Rodriguez, GettyImages IL)
שווה הצצה. זואי דשנל | צילום: Alberto E. Rodriguez, GettyImages IL

המתלבשות הרעות של השבוע

אנה פקווין, בכורת העונה הרביעית של "דם אמיתי" בלוס אנג'לס
הדבר המקומם ביותר שניתן לראות על השטיח האדום, הוא גברת שלא משתמשת במה שנתן לה האל הטוב. אנה פקווין ממש זורקת לפח את כל התכונות הטובות שלה, ובוחרת בשמלה שנראית כאילו עוצבה על ידי תלמיד תיכון. עם כל ההערכה ל"ורסוס" שאחראים על השמלה שלה, הפסים הסגולים נראים כמו שאריות מסוכות, והציצים שמבצבצים שם? ובכן, השמלה כנראה לא ממש הותאמה לגופה. מחריד.

23.6-אנה פקווין (צילום: Kevin Winter, GettyImages IL)
מפוספסת. אנה פקווין | צילום: Kevin Winter, GettyImages IL

ג'רי האליוול, פתיחת חנות של מקלארן בלונדון
נכון, גם לג'רי האליוול יש רגליים יפות, ואנחנו בכלל לא מתנגדות לעובדה שהיא חושפת אותן. אבל הצבע של השמלה ממש לא הולם – לא אותה ולא בכלל. בגדול, כשאחת רוצה ללבוש שמלת מיני, חשובות מאוד בחירות הבד, הדפוס והצבע, וזו של האליוול פשוט משעממת. נראה כמו משהו שהיינו יכולות למצוא בקניון, ולא בשביל זה קיימות כוכבות.

23.6-ג'רי האליוול (צילום: Chris Jackson, GettyImages IL)
יש רגליים. אין סטייל. ג'רי האליוול | צילום: Chris Jackson, GettyImages IL

קורטני קוקס, טקס פרסי המבקרים בבוורלי הילס
אתחיל בתחינה שאני תמיד מתחילה בה כל התייחסות לקורטני קוקס: תראו "קוגרטאון! רק השבוע סיימתי לראות את השנייה והמופלאה של התכנית הכי טובה שמשודרת כעת על המסך, ואני כבר מתגעגעת. קורטני קוקס פשוט מלכת העולם שם. מצד שני, בחיים האמיתיים היא בוחרת ללבוש שמלת נחש מזעזעת של לנווין. לפחות בטלוויזיה היא מוצלחת.

23.6-קורטני קוקס (צילום: Christopher Polk, GettyImages IL)
יש לך מזל שאת מעולה בתוכנית. קורטני קוקס | צילום: Christopher Polk, GettyImages IL

קלואי קרדשיאן, מסיבת בריכה של "ניבאה" בבל אייר
יש לנו חוק חדש לאירועי פפראצי: אל תלבשי משהו שלא היית מוכנה שהבוס שלך יראה אותך לבושה בו. נכון קלואי, את הולכת למסיבה בריכה, אבל זו לא מסיבת בריכה עם אחותך וההורים, זו מסיבת בריכה שצופה בה כל העולם. אז את הג'ינס הקצר מדי את יכולה בהחלט להעיף, ועשי טובה - היפטרי גם מהתיק הצהוב שנקנה, כפי הנראה, בשוק של פתח תקווה.

23.6-קלואי קרדשיאן (צילום: Toby Canham, GettyImages IL)
חמודה, שכחת איפה את? קלואי קרדישיאן | צילום: Toby Canham, GettyImages IL

גווינית פלטרו, אירוע התרמה בניו יורק
דווקא חשבנו שמשהו טוב עובר על גווינית. נדמה שתפקיד האורח שלה ב-GLEE שחרר אצלה איזה צד קצת יותר רוקיסטי, אבל לפעמים מתחלקת לה כוכבת הניינטיז המשמימה. אנחנו בכלל לא מבינות את הצבע הזה, שאפשר לקרוא לו "ירוק-האלי-ברי" על שם הכוכבת שעושה בו הכי הרבה שימוש. ובינינו, עוד לא ראינו אפילו אישה אחת שהוא נראה טוב עליה.

גווינת' פאלטרו-23.6 (צילום: Andrew H. Walker, GettyImages IL)
מצ'עממת. גווינית פלטרו | צילום: Andrew H. Walker, GettyImages IL
>> בפעם הקודמת: המלצנו לקים קרדישיאן לרכוש מראת גוף