מכנסיים בגזרה גבוהה- טרנדים (צילום: Sean Gallup, GettyImages IL)
סיינה כובשת, קירה חוזרת לאייטיז ומילה מעזה. הגזרה הגבוהה על שלל פניה | צילום: Sean Gallup, GettyImages IL


מדגדג לך בפופיק?
ימי אחרית הימים: הגזרה הגבוהה הגיעה והיא ניצבת כאן במלוא הדרה. אחרי חרפת החוטיני המבצבץ, אנחנו מגלות יותר ויותר נשים ברחובות שעוטפות את אגנן ובטנן בתוך מכנסיים גבוהים, חצאיות מותן ומה לא. על אף שזה לא מרגיש כך, הגזרה הזאת שמגיעה לנו עד לקו הפופיק, עושה הרבה מאוד חסד לבנות עם כרס פיצה קטנה. במקום להוציא את הגלגלים ושאריות השומן הצדדיות לטיול רופף, הקו המוגבה סוגר אותם היטב. בתמונה, אפשר לראות כמה שממש לא זקוקות לחילוץ הגלגלים, אבל ניתן עדיין להתרשם שהמראה המורם רק מגביה ומרזה אותן עוד יותר. אהבנו במיוחד את סיינה מילר שהלכה על מראה הנונשלנט במכנסיים שחורים בגזרה גבוהה וישרה, קירה נייטלי קצת הקצינה עם מראה האייטיז למי שממש בקטע ומילה גובוביץ' הוסיפה גם את הפדלפון למטה. לה זה מתאים, אבל אנו מסופקות אם לכל אחת. אלא אם כן, את בקאסט של המחזמר "שיער".

חגורות מותן- טרנדים (צילום: Julien M. Hekimian, GettyImages IL)
חגורת מותן - כמה דקה, ככה מגניבה, אבל לא בכל מחיר | צילום: Julien M. Hekimian, GettyImages IL

מסדרת לך את הטליה?
ואם כבר גבוה, אז נעים להכיר את חגורת המותן. כלומר, החגורה שיוצרת לך אחת כזאת. מדובר בפיתרון אופנתי נפלא לכל הבנות שמסתובבות נטולות טליה בעולמנו ולחילופין, גימיק שיכול לשדרג כל מראה משמים – החל משדרוג גופיית סבא ועד לשמלת ערב. דיאן קרוגר למשל לקחה את השמלה השחורה הקטנה והוסיפה לה חגורה שבעיקר מקשטת - יותר מאשר מהדקת. אווה מנדז הוכיחה שאפשר להצר את עצמה עוד יותר ולהמשיך לנשום בתוך שמלת ערב ארוכה ורק פרגי קצת הגזימה עם הקונספט וחנטה עצמה בתוך שמלה מושקעת יתר על המידה שבאמת לא צריכה תוספות. אבל כשהטרנד חם, כנראה שחייבים לנצל אותו.

שמלה אפורה- טרנדים (צילום: אימג'בנק/GettyImages)
לא פשוט ללבוש אפור ולא להיראות אפרורית. עניין של מזל או תכנון מראש? | צילום: אימג'בנק/GettyImages


אפורה, לא אפרורית
שמלה אפורה יכולה בקלות להיראות חיוורת ומשמימה. עם זאת, המדור מאוד מחבב את הגוון ומתברר שהוא לא היחיד. הנה שלוש פיגורות הוליוודיות שהחליטו לקדש את הגוון ולהשאיר אותו נקי וחף מכל תוספות. הראשונה היא אודרינה פטרידג' השזופה (הוליווד הילס) שבחרה אפור מלכותי ובוהק שרק נראה כמו לבן, לו הוסיפה תיק קלאץ' בגוון תואם, אשלי גרין בהירת העור (דמדומים) הלכה על אפור בטון – הגזרה נפלאה, הצבע גם כן, אך לא בהכרח על טון עורה של השחקנית, מה שכן השפתון האדום הציל אותה מאבדון ואחרונה היא איזבל לוקאס שאם היא לא הייתה כל כך יפה, לא היינו טורחות לדבר עליה. אבל היא גם לבשה אפור כסוף והדגישה את עיניה. מזל.

שמלה לבנה- טרנדים (צילום: אימג'בנק/GettyImages)
שמלת תחרה לבנה. לשזופות בעיקר, אבל לא רק | צילום: אימג'בנק/GettyImages

לבן טייד
ומאפור מלוכלך ללבן טייד. אומרים שבקיץ צריך ללבוש לבן, זה מוציא את השיזוף. תוסיפו לזה את ט"ו באב ועונת החתונות והנה לכן – סיבה נפלאה לשים על עצמנו את הגוון הזה. העניין הוא שלא כולנו שזופות ברונזה ומוטב שניזהר מהגוון במידה ואנחנו תואמות לו. הנה שתיים שיודעות לתפוס צבע היטב, ואם לא בדרך הטבע, אז ודאי שדרך המכון לשיזוף הקרוב לביתן. טוב, על מי אנחנו עובדות? יש להן נשים שעובדות בשבילן ומגיעות עד הבית. מכל מקום, דמי מור וקמרון דיאז השוויצו בשמלה לבנה ותחרתית ונראו הכי בתוליות בשכונה. לא אמין, אבל יפה. אם את גם רוצה לבן, אך את חיוורת שנוטה להישרף? נסי להוסיף קצת רוז' לפנייך ואקססוריז שיבליטו את מה שאפשר (עיניים למשל), כך לא תיראי חולנית. בהצלחה.

חמה על עוד טרנדים?
השמלה הכחולה של טורי ספלינג עשתה לנו חלחלה, השמלה הלבנה של אבי קורניש הרשימה אותנו, סקרלט ג'והנסון המנומרת קצת בלבלה אותנו והכתום-אדום של אשלי אולסן כבשה אותנו. חוץ מהן, יש לנו גם כמה מתלבשות טובות ומתלבשות רעות ששווה לך לבדוק ולהביע את דעתך עליהן.

עוד ב-mako נשים: מאיפה הג'ינס של בר רפאלי?  המצאות נשיות שעושות לנו את החיים קלים יותר, משחת קסם שתעמיד לך את הציצי, חתונה או משכנתא?