היית מצפה שלאור כל פדיחות הפוטושופ שנתקלנו בהן לאחרונה, מישהו כבר היה עושה משהו. כמו נניח לפטר מעצבים חסרי כישרון, או להמעיט בשימוש בתוכנה שמצרה, מעלימה, מטשטשת וכעת דומה שבעיקר קוטעת איברים. אבל זה לא קרה, ולראיה – רק השבוע מצאנו שלוש דוגמניות אומללות שאיבדו איברי גוף חשובים בצילומי אופנה. לא נעים.

אין תמונה
איפה היד שלך, חמודה? מתוך הקולקציה של אן טיילור

הראשונה היא דוגמנית נטולת שם שמזכירה את אן התאוויי, שהצטלמה עבור בית האופנה אן טיילור. בצילומים, עם חולצת טי שירט קצרת שרוולים, נראית היפה הצעירה כשהיא שולחת יד אחת בריאה מאחורי הגב. את היד השנייה לא איתרנו. אחרי שקיבלו מספיק הערות טרחו ב"אן טיילור" לתקן את הטעות, להשיב לבחורה את היד ואת הכבוד.

אין תמונה
אה, הנה היד. סליחה, התבלבלנו

בצילומים למותג אחר, Talbots, הוחלט שהדוגמנית לא באמת זקוקה לשתי רגליים, ויכולה בהחלט להסתפק באחת. מיד לאחר שהבינו את הבעייתיות שבדבר הוסיפו לה את הרגל החסרה, שעזרה לה לאזן את עצמה. כיום הפנים של המותג היא ג'וליאן מור הנפלאה. נראה אותם מורידים לה נמש אחד בפוטושופ ונשארים בחיים.

אין תמונה
וואי, איזה יופי את עומדת על רגל אחת. מתוך Talbots
אין תמונה
אז בעצם יש לך שתי רגליים. מזל

במקרה השלישי זה קרה (שוב) לוויקטוריה'ס סיקרט. רק לאחרונה דיווחנו על חסרונה של היד של מריסה מילר והיעלמות הפופיק של קרולינה קרקובה, ועכשיו אנחנו מגלים שהמעצבים של הרשת למדו משהו: הם כבר לא כורתים איברים, אלא רק גורמים להם להיראות בלתי אנושיים. ראו את קנדיס סוונפול היפה לבושה בביקיני ומשוויצה בבלונד מפואר ושיזוף מרהיב. הכל טוב ויפה - מלבד המותן שנחתך לחצי. כנראה חשבו שם שמכיוון שהדוגמנית גם ככה שוקלת כמו רבע עוף, זה לא ימשוך את העין. ובכן, זה כן.

אין תמונה
דווקא היה יכול להיות לך יפה מותניים. מתוך ויקטוריה'ס סיקרט
>> צעירה בחמש שנים: טיפול להצערת פנים שבאמת עובד
בא לך סיבוב שופינג מהבית? היכנסי ל-StyleRiver