לא רק שטרנד הנוד ממאן לעזוב אותנו, עוד נראה כאילו הוא רק הולך ומרחיב את מניותיו בשוק. הפעם הוא מגיע עד לכפות רגלינו. קבלי את מגפי המארי ג'ין החדשים מבית פראדה: מגף בגוון העור שנראה כמו גרב אלסטי, או לא עלינו רגל תותבת. לצערנו זה כנראה יגיע גם אלינו, אבל לשמחתנו יש לנו בשורה מנחמת בנושא.

אין תמונה
במבט ראשון זה נראה נורמלי. אבל רק נראה

נעל שהיא מגף או מגף שהוא נעל?

 כשראינו את תמונת המגפיים לראשונה זה הרגיש לנו כמו פדיחת פוטושופ טיפוסית. למעשה, בהתחלה לא הבנו מה כל כך הזוי בה, בסך הכל עוד נעל סירה שמתיישבת על רגל של דוגמנית בהירת עור. אבל מבט נוסף גרם לנו להבין שלא מדובר כאן בנעל וגם לא במגף, כי אם ב-2 במחיר 1. יצירתו החדשה של פראדה היא למעשה יחידה אחת, מכף רגל ועד ברך, שמשלבת דוגמה של נעל אדומה עם תוספת בגוון נוד. ובקיצור: בלגן בעיניים שמרגיש כמו רגל מלאכותית. ומה שמדהים עוד יותר הוא שאפילו על הדוגמנית, זה פשוט לא עובר מסך. ואם תהית לרגע, אז מחיר התענוג הוא 1,500 דולר. לא פחות ולא יותר.

אין תמונה
אם הדוגמנית לא מצליחה להציל את המצב, אז אנחנו אבודים

אבל הבטחנו בשורות טובות. ובכן, הדגם הספציפי הזה מגיע במגוון רחב של שילובי צבעים נוספים, כמו נניח נעל שחורה ו"גרביונים" מתחרה, או כחול ושחור ולבן ואדום. איך שלא יהיה, כל השילובים הללו נראים הרבה יותר מוצלחים מהדגם המקורי והגריאטרי משהו. אבל אי אפשר שלא לתהות על מה לעזאזל חשבו שם בפראדה כשהגו את הרגל המלאכותית והכה מגוחכת הזאת. מצד שני, באופנה אין דבר כזה אין דבר כזה.

אין תמונה
הבשורה הטובה היא שהגרסאות הצבעוניות לא רעות בכלל

 מה דעתך: שיגעון או כישלון? שתפי אותנו

 >> אדום עולה: סקרלט ג'והנסון, בלייק לייבלי ודרו ברימור ויתרו על הבלונד