הגברת הראשונה של אמריקה, מישל אובמה, הגיעה לראיון בתוכנית הבוקר של רשת NBC על מנת לדון בעניינים בוערים כמו המצב במצרים ובדיוני פייסבוק והרגלי הגלישה של שתי בנותיה. אך דומה שכל ביקור תקשורתי של אובמה, לא יכול להסתיים מבלי שמתייחסים למה הגברת לבשה. ובצדק. הפעם, הפציעה אובמה במראה צבעוני ומרנין שכלל נעלי סירה צהובות בעלות עקב קטן, חגורת מותן אדומה ושמלת נקודות מקסימה שנרכשה ברשת H&M ועלתה, שימי לב, 34.95 דולר. ובמטבע מקומי, קצת פחות מ-140 שקלים. ואם הגברת הראשונה יכולה, ברור שגם אנחנו.

אין תמונה
טעם משובח במינימום כסף. מישל אובמה מהשמלה

"כל אחד צריך לשים על עצמו משהו לפני שהוא יוצא מהבית"

"האמת שאני לא מייחסת חשיבות רבה למה שאני לובשת", אמרה אובמה בעקבות מחמאה שקיבלה מהמנחה, מאט לאוור. "אחרי הכל, כל אחד צריך לשים על עצמו משהו לפני שהוא יוצא מהבית. אני מקווה שאנשים חושבים שמה שאני לובשת נחמד, אבל אני לא מתמקדת בזה יותר מדי".

על אף שאיננו קונות כל כך את האג'נדה הנונשלנטית, אנחנו שמחות מאוד לאמץ אותה, ודומה שפה בדיוק טמון הכלב: חוסר המאמץ הוא זה שהופך כל לוק למעניין, נוח ומגניב. ברגע שאנחנו לא מנסות יותר מדי, בנקודה הזאת אנחנו תמיד מנצחות, וזאת הסיבה שרובנו נראות ממש טוב ביום עבודה רגיל ולא פעם מתרסקות כשאנחנו מתגנדרות לאירוע.

אין תמונה
חובבת מותגים להמונים,. מישל אובמה בשמלה של TARGET


מה שכן, אובמה אינה זרה למציאות במחירים עממיים ושפויים. לפני שנה היא הצטלמה יחד עם הגברת הראשונה לשעבר ננסי רייגן כשהיא לובשת חולצת טי-שירט מפוספסת שעלתה 10 דולר בלבד ועליונית מרשת GAP. במקרה אחר נקלטה הגברת בשמלה מקסימה מבית TARGET – רשת קמעונאית וזולה למדי באמריקה. השמלה, אגב, עלתה 19 דולר בלבד. כל אלה מלמדים אותנו שלקנות חכם זה לא אומר לגהץ ביוקר. ושאפילו אנחנו אולי יכולות למצוא איזה מיסטר פרזידנט כשאנחנו לבושות בתוך אאוטפיט של 150 שקל.

>> גם ביונסה רוכשת שפוי: נראתה בשמלה שעלתה 18 דולר בלבד

>> מחפשת פריטים שווים במחירים עוד יותר טובים? היכנסי ל-StyleRiver